لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۵۴

«جان اسنو» از شخصیت‌های محبوب «بازی تاج و تخت» از تبعید بازمی‌گردد


کیت هرینگتون در «بازی تاج و تخت» نقش جان اسنو را بر عهده داشت.
کیت هرینگتون در «بازی تاج و تخت» نقش جان اسنو را بر عهده داشت.

برخی منابع مطلع سرانجام خبرهای غیررسمی درباره تولید سریال جدیدی با محوریت «جان اسنو» از شخصیت‌های محبوب مجموعه «بازی تاج و تخت» را تأیید کردند.

در این میان، ابتدا امیلیا کلارک، بازیگر نقش دنریس تارگرین در بازی تاج و تخت به سرویس جهانی «بی‌بی‌سی» گفت که کیت هرینگتون بصورت خصوصی این موضوع را به او اطلاع داده است.

کیت هرینگتون نقش جان‌ اسنو را در بازی تاج و تخت بازی کرد و مانند امیلیا کلارک در هشت فصل این مجموعه تخیلی حضور داشت.

امیلیا کلارک به بی‌بی‌سی گفت که قطعا چنین طرحی وجود دارد و کیت هرینگتون بصورت جدی خواستار انجام این پروژه و بازی در نقش جان اسنو است.

امیلیا کلارک
امیلیا کلارک

این در حالی است که جرج آر‌آر مارتین، نویسنده بازی تاج و تخت نیز با انتشار پیامی در وبلاگ شخصی خود، احتمال ساخت این سریال با عنوان «اسنو» را تأیید کرد.

این نویسنده در ادامه نوشت که در خانه کیت هرینگتون در «سانتافه» با او ملاقات کرده است و آنها درباره داستان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

جرج آر‌آر مارتین همزمان در تولید چند سریال دیگر مرتبط با بازی تاج و تخت مشارکت دارد و طرح‌های مختلفی در این زمینه وجود دارد.

او با اشاره به اینکه طرح اولیه این مجموعه از کیت هرینگتون بود، گفت که نمی‌تواند درباره جزئیات صحبت کند ولی چند نویسنده توانا در حال نگارش فیلم‌نامه هستند.

جرج آر‌آر مارتین
جرج آر‌آر مارتین

فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت با تبعید جان اسنو از وستروس به پایان رسید و او همراه با گرگ وحشتناک خود برای شروع یک زندگی جدید به جنگلی خالی از سکنه می‌رود.

با توجه به اینکه احتمالا ماجراهای سریال جدید به دوره زندگی جان اسنو در جنگل می‌پردازد، حضور برخی دیگر از شخصیت‌های بازی تاج و تخت در این مجموعه با بازی هنرمندانی چون میزی ویلیامز یا سوفی ترنر امکان‌پذیر است.

هرچند که با مرگ دنریس تارگرین در بازی تاج و تخت عملا امکان بازگشت امیلیا کلارک به سریال جدید وجود ندارد، ولی در دنیای داستان‌های تخیلی همه چیز امکان‌پذیر است و محدودیتی در کار نیست.

با این حال امیلیا کلارک به بی‌بی‌سی گفت که این شخصیت برای او به پایان رسیده است و علاقه‌ای به هنرنمایی در این نقش ندارد.

کیت هرینگتون
کیت هرینگتون

کیت هرینگتون برای بازی در نقش جان اسنو در بازی تاج و تخت نامزد دو جایزه امی شد.

این خبر در شرایطی اعلام می‌شود که سریال جدیدی با عنوان «خاندان اژدها» که دویست سال پیش دوران از بازی تاج و تخت را به تصویر می‌کشد، از ۲۱ اوت در شبکه «اچ‌بی‌او» آغاز می‌شود.

XS
SM
MD
LG