لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۵۴

تهیه کنندگان «بازی تاج و تخت» اشتباهات خود را به «فرش ایرانی» تشبیه کردند


تهیه کنندگان «بازی تاج و تخت» در نخستین مصاحبه خود پس از پایان این مجموعه تلویزیونی، درباره برخی اشتباهات بزرگ فصل هشتم سریال توضیحاتی دادند.

به گزارش سایت بی بی سی، «دیوید بینهوف» و «دی بی وایس» در گفتگو با شبکه ژاپنی «استار» در پاسخ به پرسشی درباره وجود یک لیوان قهوه در یکی از صحنه های سریال، این اشتباه را به «فرش ایرانی» تشبیه کردند.

دیوید بینهوف در این باره گفت: «هنگام بافت فرش های ایرانی به صورت تعمدی اشتباه کوچکی مرتکب می شوند؛ چرا که فقط خداوند قادر به آفرینشی کامل و بی عیب و نقص است.»

دی بی وایس نیز به شوخی گفت که او برای همین آن لیوان قهوه را روی میز گذاشته بود و این اشتباهی آگاهانه و خودخواسته بوده است تا نشان دهد آنها نیز کامل نیستند.

در ادامه دیوید بینهوف ضمن ابراز تأسف از چنین ماجرایی، آن را اشتباهی بزرگ و غیرقابل توجیه خواند. او گفت تمام دقت تمرکز آنها معطوف به بازیگران بود و هیچ کدام از عوامل و دست اندرکاران متوجه این لیوان قهوه نشدند.

تهیه کنندگان در ابتدا این خبر را باور نکردند؛ ولی پس از جار و جنجال در شبکه های اجتماعی، این صحنه را دوباره مرور کردند و از تماشای لیوان قهوه شگفت زده شدند.

دیوید بینهوف با اشاره به ناراحتی اولیه آنها گفت که به نظرش این اشتباه بزرگ، بسیار مضحک بود. ولی الان احساس بدی ندارند و به این صحنه می‌خندند.

فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت علی رغم انتقادات گروهی از تماشاگران و منتقدین، موفق به دریافت چندین جایزه «امی» شد و حسن ختام باشکوهی برای تهیه کنندگان رقم زد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG