لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ ایران ۱۴:۴۴

رونمایی سامسونگ از تلویزیون جدیدی که با شرایط قرنطینه دوران کرونا سازگار است


تاثیر پاندمی کرونا بر جوانب گوناگون زندگی بشر پررنگ و انکار ناپذیر است. در همین راستا شرکت سامسونگ از نسل جدیدی از تلویزیون هایش رونمایی کرد که سازگار با شرایط قرنطینه و زندگی همراه با محدودیتهای کرونایی است. این تلویزیون هوشمند، قابلیت های فراوانی دارد از جمله امکان برقراری تماس ویدئویی و همچنین توانایی به اشتراک گذاری اطلاعات بین چند کاربر و نیز اتصال به کامپیوتر محل کار.

یکی از امکاناتی که این تلویزیون ها ارائه می دهند مربی هوشمندی ست که وضعیت نشستن و ایستادن کاربر را ردیابی و ارزیابی می کند. همچنین شما می توانید برای جمعی پنج نفره با استفاده از نرم افزار گوگل دوبا سی و دو نفر، تماس تلفنی و تصویری برقرار کنید.

یکی دیگر از مزایای این تلویزیون، کنترل از راه دورست که دستگاه آن نیاز به باتری ندارد و با نور خورشید که به داخل خانه تابیده، شارژ می شود.

کارشناسان حوزۀ فن آوری معتقدند، این نسل از تلویزیون ها انقلابی بنیادین در صنعت تلویزیون سازی است، چرا که تا پیش از این تمرکز کمپانی های بزرگ، تنها بر بهبود کیفیت صدا و تصویر تلویزیون ها بود اما نسل جدید تلویزیون های سامسونگ، علاوه بر صدا و تصویر این امکان را هم می دهد که از طریق صفحۀ این تلویزیون به کامپیوتر محل کارتان متصل شوید و به اصطلاح دورکاری کنید.

گزارش از آرین ریسباف

XS
SM
MD
LG