لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۵۰

نامزد انتخابات کنگره آمریکا می گوید با موجودات فضائی «در تماس» بوده است


ویدئوی قدیمی از خانم رودریگز منتشر شده که او جزئیاتی از دیدارش با موجودات فضایی را بیان می کند.
ویدئوی قدیمی از خانم رودریگز منتشر شده که او جزئیاتی از دیدارش با موجودات فضایی را بیان می کند.

یک نامزد انتخابات کنگره آمریکا در ایالت فلوریدا مدعی شده که در زندگی اش چند بار توسط موجودات فضایی با او تماس گرفته شده است.

به گزارش سایت هیل که خبرهای مربوط به کنگره آمریکا را تخصصی دنبال می کند، خانم «بتینا رودریگز آگوئیلرا» که خود را از شهر میامی در ایالت فلوریدا نامزد نمایندگی مجلس نمایندگان آمریکا کرده، ادعا می کند که در طول زندگی اش موجودات فضائی چندین نوبت با او تماس گرفته اند.

او در یک برنامه تلویزیونی در سال ۲۰۰۹ گفته بود هنگامی که ۷ ساله بوده با یک سفینه فضائی به فضا سفر کرده است. ویدئوی این نامزد در روی یوتیوب قرار دارد که او در شرح ماجرا گفته، «وارد سفینه شدم. صندلی های مدور آنجا بود و سنگ های کوارتز سفینه را هدایت می کردند.»

در حاشیه انتخابات امسال، این ویدئو برای خانم رودریگز دردسر ساز شده است و در حالیکه کمتر کسی به مصاحبه هفت سال پیش او توجه کرده بود، حالا خیلی ها آن را دیده اند.

خانم رودریگز در آن ویدئو گفته بود: «سه موجود با موهای بلوند، یک نر و دو ماده ، با او دیدار کرده اند.

وی برای تایید حرف های خود مدعی شد: از ریگان تا کارتر و شماری از فضا نوردان همگی مدعی شده اند که اشیاء پرنده را دیده اند. استیون هاوکینگ دانشمند زمان و نهادی مانند واتیکان نیزبه وجود میلیاردها کهکشان اشاره کرده اند. ما شاید تنها نباشیم. من مسیحی هستم. به خدا اعتقاد دارم. مانند بسیاری از آمریکائی ها به وجود زندگی در میلیارد ها کهکشان باور دارم.

خانم رودریگز از نامزد های جمهوری خواه است و تلاش دارد جای «ایلینا راس لیتنین» را در حوزه انتخابیه اش بگیرد. خانم «راس لیتنین» که رئیس جمهوریخواه کمیته فرعی در امور خاورمیانه و شمال آفریقا است، اعلام کرده قصد بازنشستگی دارد.

هیل نوشته، داماد خانم رودریگزف قائم مقام رئیس دفتر مایک پنس معاون ریاست جمهوری آمریکاست.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG