لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۵۹

بسته شدن صفحه اینستاگرام کمدین ایرانی به دلیل شوخی با «نماز خواندن ابراهیم رئیسی» در کرملین


تصاویری از زینب موسوی؛ کمدین ایرانی معروف به «امپراطور کوزکو»
تصاویری از زینب موسوی؛ کمدین ایرانی معروف به «امپراطور کوزکو»

زینب موسوی، کمدین ایرانی معروف به «امپراطور کوزکو»، از بسته شدن صفحه اصلی اینستاگرام خود پس از انتشار ویدئوی طنزی در رابطه با نماز خواندن ابراهیم رئیسی،‌ رئیس جمهوری اسلامی ایران، در کاخ کرملین روسیه خبر داد.

خانم موسوی در این ویدئو که منجر به بستن شدن صفحه اینستاگرام او طی روزهای گذشته شده است، در واکنش به نماز خواندن رئیس جمهوری ایران در کاخ کرملین و با اشاره به حضور محمدباقر قالیباف در مسکو و رد دیدار ولادیمیر پوتین، رئيس جمهوری روسیه، با او در بهمن ماه سال ۱۳۹۹ که بازتاب زیادی در فضای مجازی داشته است می‌گوید، شاید ابراهیم رئیسی داشت نماز شکر می‌خواند که ولادیمیر پوتین با او دیدار کرده است.

خانم موسوی در ادامه این ویدئو می‌گوید: «این‌ها دستاورد است،‌ اینها پیروزی ملت ایران است که بروند بشینند جلوی پوتین.»

زینب موسوی پس از بسته شدن صفحه اینستاگرام خود در توئیتر نوشت: «شما اینستا رو ریپورت میکنید من مجبور میشم شوخیای درخشانمو بیارم اینجا. و توییتر ریپورت نداره هااا. خودتون خواستید.»

مجید دری، فعال دانشجویی سابق، نیز با اعلام این خبر در توئیتر خود نوشت: « شوخی‌های تند زینب موسوی؛ کمدین خندوانه "معروف به امپراطور کوزکو" با سفر رییسی به روسیه و نماز خواندنش در کرملین که منجر به بستن صفحه اینستاگرام وی شد.»

زینب موسوی از جمله کمدین‌های ایرانی در شبکه‌های اجتماعی است که با ده‌ها هزار مخاطب فعالیت هنری خود را با به‌سر کردن چادر و تهیه ویدئوهایی طنز در رابطه مسائل سیاسی و اتفاقات زندگی روزه‌مره خود در شهر قم و با لهجه قمی‌، طی سال‌های گذشته آغاز کرده است.

این کمدین ایرانی پیشتر در مصاحبه‌ای با وب‌سایت عصرخبر گفته بود در گذشته به مدت هفت سال طراح وب‌ بوده است و پس از ترک کردن شغل خود با تهیه و انتشار ویدئوهایی کمدی در شبکه‌های اجتماعی کسب درآمد کرده است.

ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران،‌ در سفر خود به روسیه روز چهارشنبه ۲۹ دی‌ماه با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری این کشور، در کاخ کرملین دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیدار روسای جمهوری این دو کشور همزمان با گفت‌وگوهای جمهوری اسلامی و قدرت‌های بزرگ در وین برای احیای برجام، که روسیه نیز در آن مشارکت دارد، صورت گرفت.

XS
SM
MD
LG