لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۲۲

فیفا باشگاه پرسپولیس را به پرداخت ۹۵۰ هزار دلار محکوم کرد


بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان پیشین پرسپولیس - رسانه‌های ایران
بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان پیشین پرسپولیس - رسانه‌های ایران

در پی شکایت دروازه‌بان سابق باشگاه پرسپولیس، کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، این باشگاه را به پرداخت ۹۵۰ هزار دلار محکوم کرد.

بر اساس گزارش منابع خبری از ایران در روز دوشنبه ۲۲ فروردین، محکومیت پرداخت ۸۶۶ هزار یورو، معادل ۹۵۰ هزار دلار برای باشگاه پرسپولیس در پی بررسی شکایت بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان پیشین این باشگاه، از سوی فیفا در نظر گرفته شده است.

خبرگزاری ایسنا گزارش داده که دروازه‌بان پیشین باشگاه پرسپولیس این خبر را تأیید کرده است.

با جدا شدن رادوشوویچ، دروازه‌بان اهل کرواسی پرسپولیس، او در شکایتی به کمیته انضباطی فیفا، بر اساس قرارداد خود با این باشگاه، خواهان پرداخت مطالبات این فصل و همچنین دو سال دیگر شد.

فدراسیون جهانی فوتبال پیشتر از مقامات باشگاه پرسپولیس خواسته بود مدارک و مستندات موجود را به همراه توضیحات درباره شکایت این فوتبالیست به کمیته انضباطی فیفا ارائه بدهد.

پرسپولیس ادعا کرده بود که ۴۶ هزار یورو را به ریال از طریق یکی از نزدیکان این فوتبالیست به او پرداخته و رادوشوویچ نیز رسید باشگاه را امضا کرده، در حالی که دروازه‌بان پیشین پرسپولیس می‌گفت این باشگاه «امضای او را روی رسید جعل کرده است.

بر اساس حکم صادره از سوی فیفا، باشگاه پرسپولیس باید علاوه بر پرداخت مبلغ قرارداد بوژیدار رادوشوویچ، پنج درصد سود سالیانه هم بپردازد.

XS
SM
MD
LG