لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۴۳

اونجلین لیلی بازیگر سریال «گمشده» و فیلم «مرد مورچه‌ای» از بازیگری کناره‌گیری می‌کند


اونجلین لیلی در جشنواره «کمیک‌کان» در سال ۱۴۰۱
اونجلین لیلی در جشنواره «کمیک‌کان» در سال ۱۴۰۱

اونجلین لیلی هنگامی که در سال ۱۳۸۵ در سریال موفق «گمشده» تولید شبکه «ای‌بی‌سی»، بازی می‌کرد، پیش‌بینی کرد که روزی صنعت نمایش را ترک خواهد کرد و گفت: «در حالت ایده‌آل، ده سال بعد، دوست دارم یک بازیگر بازنشسته باشم و خانواده‌ای داشته باشم.»

او در ویدیویی که روز دوشنبه ۱۳ خرداد، در اینستاگرامش منتشر کرد، گفت: «دوست دارم بنویسم، تا شاید زندگی مردم را به شیوه‌ای انسانی‌تر تحت تاثیر قرار دهم.»

به این ترتیب، بیش از یک دهه بعد، اونجلین لیلی با کناره‌گیری از صنعت نمایش، که نقش‌هایی را به ویژه در تولیدات استودیو «مارول»، از جمله «هابیت» و «مرد مورچه‌ای» به او ارائه کرد، به قولش وفا می‌کند.

وی گفت: «امروز بسیار شاد و خوش‌حالم که به دیدگاهم عمل می‌کنم. از خداوند برای همه نعمت‌ها سپاسگزارم. دور شدن از ثروت و شهرت می تواند گاهی ترسناک باشد ولی با قدم گذاشتن در دارما(مسیر هستی)، رضایت جایگزین ترس می شود.»

اونجلین لیلی در ویدیوی خود تاکید کرد که «شاید روزی به هالیوود برگردم ولی در حال حاضر، این جایی است که به آن تعلق دارم... فصل جدید فرارسیده است و من آماده... و خوش‌حالم.»

او سال گذشته در مصاحبه‌ای با مجله «اسکوایر» گفته بود: «هیچ وقت در هالیوود به اندازه الآن احساس تنهایی نکرده‌ام... صداقت با خود بعضی‌ها را عصبانی می‌کند، و همیشه هم نتیجه‌اش دوست‌های بیشتر یا محبوبیت نیست. ولی این همه چیزی است که برایم باقی‌ مانده است.»

اونجلین لیلی در دی‌ماه ۱۴۰۱ در تظاهرات ضد واکسن در واشنگتن دی سی شرکت کرد؛ تظاهراتی که در آن رابرت اف کندی جونیور، دستورالعمل‌های واکسن را با هولوکاست مقایسه کرد. او در پاسخ به جنجال ایجاد شده در مورد آن تظاهرات گفت: «فقط می‌خواستم مردمی که زیر فشار شدید برای انجام کاری بودند که نمی‌خواستند انجامش بدهند، بدانند که تنها نیستند.»

آخرین فیلمی که از اونجلین لیلی بر پرده نقره‌ای آمده «مرد مورچه ای و زنیور: کوانتومانیا» محصول سال ۱۴۰۲ است و دست‌کم یک پروژه دیگرش نیز برای اکران آماده است: فیلمی با نویسندگی و کارگردانی دیوید استسن (سازنده «پروژه میندی») به نام «زندگی شاد» که در آن، با ایکه برین‌هولتز و الکساندرا داداریو هم‌بازی است.

XS
SM
MD
LG