لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۴۵

پاسخ علی کریمی به روحانی هتاک: کامنت را باز می‌گذارم مردم نظر بدهند


علی کریمی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران
علی کریمی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران

علی کریمی در واکنشی صریح به توهین یک روحانی که پیش‌تر این چهره سرشناس فوتبال ایران را «بی‌شرف، احمق، و الدنگ» خوانده بود، او را «دوزاری» نامید که «به اسم اسلام» حرف می‌زند.

علی کریمی روز سه‌شنبه ۲۵ مرداد در صفحه اینستاگرام خود در واکنش به اظهارات حامدرضا معاونیان نوشت: «بی‌شرف تو دوزارى هستى كه به اسم اسلام هر زر مفتی می‌زنی.»

آقای کریمی با بیان این که آقای معاونیان «جربزه» ندارد بخش «کامنت و تگ‌ها» را در شبکه‌های اجتماعی باز بگذارد تا نظر بدهند، نوشت: «ولی من کامنتم را باز می‌گذارم تا مردم نظرشان در مورد من و تو را بدهند. بسم‌الله!»

حامدرضا معاونیان پیش از این در مراسمی مذهبی به دلیل اظهارات علی کریمی درباره «نذری دادن»، به این ملی‌پوش پیشین ایران و دیگر فوتبالیست‌های کشور توهین کرده و آنها را «بی‌شرف، نادان، و احمق» خطاب کرده و «سلبریتی‌های الدنگ» در «کثافت مافیای فوتبال» نامیده بود.

واکنش این روحانی به اظهارنظر علی کریمی بود که گفته بود: «میلیاردها تومان خرج می‌کنیم نذری بدهیم و در پایان، آرزوی شفای بیماری را داریم که برای نداشتن پول درمان می‌میرد.»

همچنین، خبرگزاری مهر گزارش داده است که شهرداری تهران بیلبوردهای علی کریمی را که به عنوان «سفیر یکی از برندهای آرایشی و بهداشتی» در معابر تهران نصب شده بود، به دلیل «اهانت به شعائر حسین» و «فرهنگ نذری» جمع‌آوری کرده است.

در روزهای گذشته در جریان توزیع نذری میان عزاداران محرم ده‌ها شهروند در همدان بر اثر نوشیدن شربت نذری دچار مسمومیت شدند که در میان آنها یک کودک ۱۲ ساله به نام نرجس دیانی جان باخت.

XS
SM
MD
LG