ویدیوها

00:01:32
سرزمین گرینلند در اقیانوس منجمد شمالی یکی از مناطقی است که شاهد پیامدهای زیانبار پدیده گرم شدن زمین است. ذوب شدن سریع یخ در این شمالی ترین نقطه کره زمین به اقتصاد گرینلند، ضربه بزرگی وارد کرده است.
00:07:22
شیلا وثوق هنرمند ایرانی ساکن لس آنجلس در گفتگو با بهنود مکری درباره پروژه جدید موزیکال خود توضیحاتی داد.
00:02:20
وزارت خارجه آمریکا ۷ هزار صفحه دیگر از ایمیل های هیلاری کلینتون، نامزد ریاست جمهوری آمریکا را منتشر کرد. این ایمیل ها در دوره ای که او وزیر خارجه آمریکا بود، ارسال شده بود.
00:02:33
ساکنان کرانه باختری رود اردن اکنون می توانند از نوشیدن آبجوی محلی لذت ببرند. آبجویی که به همت سه برادر در محله مسیحی نشین بیرزیت تولید می شود.
00:01:29
امیر حکمتی شهروند آمریکایی ایرانی‌تباری که در ایران زندانی است، اخیرا توانسته یک گفتگوی تلفنی با مادرش داشته باشد. سارا حکمتی خواهر او، در گفتگو با صدای آمریکا، گفت امیر امید خود را به پیشرفت در پرونده اش از دست داده، اما ما به او اطمینان دادیم افرادی هستند که سعی دارند کمک کنند.
00:02:37
به دنبال افزایش شمار پناهجویانی که قصد ورود غیرقانونی به اروپا دارند، صدراعظم آلمان روز سه‌شنبه گفت اتحادیه اروپا در زمینه مهاجرپذیری باید سیاستی "یکدست و هماهنگ" در پیش بگیرد.
00:02:06
درشهر استانبول بیمارستانی در دست ساختمان است که بتواند در برابر امواج شدید زمین لرزه مقاومت کند. کارشناسان در باره یک زمین لرزه در این شهر و احتمال تلفات آن نظر می دهند.
00:02:35
رییس پلیس تهران می گوید لباس‌های منقش به پرچم آمریکا و انگلستان از بوتیکهای سطح شهر پایتخت جمع آوری شدند. حسین ساجدی نیا می گوید توزیع این لباسها به طور متمرکز صورت گرفته و افرادی که در این موضوع نقش داشتند بازداشت شده اند . گزارش کوروش صحتی
00:04:10
گزارش تانیا دربند خبرنگار هنری صدای آمریکا از یک کتابفروشی دسته دوم در ویرجینیا به نام سوراخی در دیوار.
00:05:41
شرابسازی کراس کیز Cross keys که به همت یک زوج ایرانی، یکی از پر جذبه ترین شرابسازی های این ایالت شده است.گزارش تانیا دربند
00:03:00
هجدهمین نشست مجلس خبرگان رهبری روز سه شنبه در تهران برگزار شد. آیت الله محمد یزدی، رئیس این مجلس در سخنانی اش ضمن انتقاد از آمریکا هشدار داد که سیاست خارجی ایران در قبال آمریکا تغییر نخواهد کرد. آقای یزدی همچنین در انتقاد از حسن روحانی گفته مجلس باید توافق هسته ای را بررسی کند. گزارش آرش سیگارچی
00:04:59
هفته آینده تعطیلات تابستانی کنگره آمریکا به پایان میرسد و قانونگذاران به کار بازمیگردند. یکی از مهمترین دستور های کار کنگره تصمیمگیری در مورد توافق اتمی ایران است.در دو روز گذشته شمار دیگری از قانونگذاران مواضع خودرا در رد یا تایید توافق اعلام کردند. گزارش شهلا اراسته
00:02:31
مقام های تايلندی از دستگيری فرد مظنونی خبر داده اند که گمان می رود يکی از عاملان بمبگذاری دو هفتۀ پيش در مرکز شهر بانکوک باشد. گفته می شود اين فرد خارجيست و در مرز بین تايلند و کامبوج دستگير شده است.
00:02:46
وضعيت جيسون رضائيان، خبرنگار زندانی واشنگتن پست در ايران، و انتقادات معاون رئيس جمهوری پيشين آمريکا از باراک اوباما رئيس جمهوری ايالات متحده به دليل توافق‌نامه اتمی با ايران از جمله مطالبی است که رسانه‌های امروز آمريکايی مورد پوشش خبری قرار دادند.
00:02:28
رئیس جمهوری ایالات متحده تغییرات آب و هوای زمین را خطری فوری و در حال رشد توصیف می کند. باراک اوباما این سخنان را روز دوشنبه پس از ورود به آلاسکا ایراد کرد. هدف سفر سه روزه آقای اوباما به این ایالت جلب توجه به مسائل زیست محیطی است.