لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۳۰

انتشار ویدئوهای عروسی در سایت «تلویزیون داستانهای عاشقانه»


این روزها ویدئوهای عروسی با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های فیلمبرداری همانند فیلمهای با کیفیت سینمایی شده اند. «ریچل سیلور» مدیر وب سایت «تلویزیون داستانهای عاشقانه» می گوید این چنین فیلمها بهترین فیلمهایی است که او دیده. چرا که داستانش واقعی است، شخصیتهایش واقعی است اما طرز تولیدش حرفه ای.

وب سایت «تلویزیون داستانهای عاشقانه» بر خلاف نامش، یک شبکه تلویزیونی نیست بلکه یک شبکه اینترنتی است برای انتشار ویدئوهای عروسی حرفه ای. خانم سیلور برخی از مردم از تماشای این ویدئوها لذت می برند و برخی برای گرفتن ایده های جدید برای عروسی خودشان، به تماشای ویدئوها می نشینند. به گفته او، وی سایت هزاران ویدئوی عروسی را از سراسر دنیا جمع آوری کرده است که توسط خود زوجها و گاه فیلمبرداران، تهیه کنندگان و حتی افرادی که دکور گل و یا تدارک غذا را بر عهده دارند به این شرکت فرستاده می شود.

خانم سیلور می گوید این فیلمها مانند سریالهای مستند محبوب آمریکا مانند «بچلور» یا «مرد مجرد» است که در آمریکا میزان تماشاگرانش رو به افزایش است. او امیدوار است بتواند به زودی از وب سایتش به عنوان یک راه تبلیغاتی برای فروشنده ها و طراحان استفاده کند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG