لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۰:۴۵

«ریکی مارتین» با «جوان یوسف» هنرمند سوری کردتبار ازدواج کرد


سرانجام ریکی مارتین خواننده نامدار موسیقی لاتین خبر ازدواج با «جوان یوسف» هنرمند سوری کردتبار را تأیید کرد و به شایعاتی که در روزهای اخیر در برخی از نشریات هنری مطرح شده پایان داد.

او روز چهارشنبه در گفتگو با شبکه تلویزیونی «ایی» با اشاره به این موضوع گفت، آنها در حضور تعدادی از دوستان و اعضای خانواده، با تکمیل فرم های مربوطه بصورت رسمی در محضر ازدواج کردند.

البته مراسم عروسی در آینده نزدیک برگزار می شود و این زوج هنری قصد دارند آغاز زندگی مشترک خود را بصورت مفصلی جشن بگیرند.

ریکی مارتین گفت سرانجام عشق واقعی را یافته و می خواهد تا پایان عمر با جوان یوسف زندگی کند، او که بسیار خوشحال و هیجان زده بود، خود را مردی متعهد و عاشق زندگی خانوادگی توصیف کرد.ریکی مارتین این هنرمند جوان را برای نخستین بار در سال ۲۰۱۶ ملاقات کرد و تحت تأثیر شخصیت و هنر او قرار گرفت.

آنها در جریان برگزاری یک نمایشگاه هنری با یکدیگر آشنا شدند و رابطه عاشقانه ای را آغاز کردند که در نهایت به ازدواج رسید.

«جوان یوسف» در سوریه و در خانواده ای کرد متولد شده و ۳۲ سال دارد، او ابتدا به سوئد مهاجرت کرد و در حال حاضر ساکن لندن است.

«جوان» در رشته هنرهای معاصر در دانشگاه های سوئد و انگلستان تحصیل کرده و مدرک کارشناسی ارشد دارد، او نقاش و هنرمند مفهومی است و آثارش در بسیاری از گالری های مشهور اروپا به نمایش در آمده است.

«جوان یوسف» یکی از معدود هنرمندان اهل خاورمیانه است که از سالها پیش بصورت علنی اعلام کرد همجنسگراست و مشکلی با این موضوع ندارد.

«ریکی مارتین» ۴۴ ساله در پورتوریکو متولد شده ولی سالهاست که در آمریکا زندگی می کند، او دارای دو پسر دو قلو به نام های «والنتینو» و «متئو» است که در رحم مادری جایگزین رشد کردند.

«ریکی مارتین» تا مدتها گرایش جنسی خود را پنهان می کرد ولی سرانجام در سال ۲۰۱۰ اعلام کرد که همجنسگرا است و به این موضوع افتخار می کند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG