لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۵۵

اعتراف یک قاتل زیر حکم اعدام در تگزاس: خون قربانی ۱۲ ساله را نوشیدم


حکم اعدام پابلو لوسیو واسکوئز،در صورت اجرا، یازدهمین مورد اعدام در سطح کشور و ششمین مورد در ایالت تگزاس خواهد بود.
حکم اعدام پابلو لوسیو واسکوئز،در صورت اجرا، یازدهمین مورد اعدام در سطح کشور و ششمین مورد در ایالت تگزاس خواهد بود.

یک جوان آمریکایی که به اتهام قتل یک پسر ۱۲ ساله در سال ۱۹۹۸ میلادی با حکم اعدام روبرو شده است، اخیرأ اعتراف کرده که خون قربانی را پس از قتل نوشیده است.

به گزارش شبکه سی.بی.اس به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، پابلو لوسیو واسکوئز به پلیس گفته است که در روز حادثه، در حالی که مست بود، صدایی به او گفت "دیوید کاردناس را با لوله بزن و سپس گلوی او را ببر."

وی که اهل تگزاس است و اکنون ۳۸ سال دارد، در ادامه اعترافات خود که بر روی نوار ویدئو ضبط شده است، گفت سپس جسد مقتول را بلند کرده تا خون او بر روی صورتش بریزد تا بتواند آن را بنوشد.

وکیل آقای واسکوئز از دیوان عالی آمریکا خواسته است حکم اعدام موکلش را به دلیل غیبت غیرموجه برخی اعضای هیئت منصفه در جلسه دادگاه به تعویق بیاندازد؛ چرا که به گفته او، آنها مخالف حکم اعدام هستند.

با این حال درخواست جیمز کیگان برای به تعویق انداختن اجرای حکم پابلو واسکوئز، با مخالفت وکلای ایالتی روبرو شده است؛ آنها می‌گویند غیبت اعضای مورد اشاره هئیت منصفه، موجه بوده است.

حکم اعدام آقای واسکوئز از طریق تزریق مواد سمی به بدن او، قرار است امروز -چهارشنبه- اجرا شود. در صورت اجرا، این یازدهمین مورد اعدام در سطح کشور و ششمین مورد در ایالت تگزاس خواهد بود.

XS
SM
MD
LG