لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۵۶

روزنامه های عمده آمریکا هر روز چند گزارش منتشر می کنند؟


هیچ وقت شده است بنشینید و تعداد مطالبی را که روزنامه ها به صورت گزارش، خبر، مقاله، عکس، رپرتاژ و حتی آگهی منتشر می کنند بشمارید؟ احتمالا نه، یا علاقه ندارید یا مهم نمی دانید. اما مجله آتلانتیک چنین کاری را در مورد چند نشریه معتبر آمریکا انجام داده است.

نیویورک تایمز، به گفته سخنگویش، از دوشنبه تا شنبه، هر روز حدود ۱۵۰ مقاله منتشر می کند؛ ۲۵۰ مقاله در شماره یکشنبه و ۶۵ گزارش وبلاگ در هر روز. هر ماه ۳۵۰ گرافیک، و حدود ۱۲۰ مطلب در شکل های چند رسانه ای.

روی هم رفته، نیویورک تایمز، روزانه حدود ۲۵۰ مطلب منتشر می کند. این رقم در این دهه بیش از ۳۵ درصد افزایش یافته است. در سال ۲۰۱۰ این روزنامه هر روز حدود ۱۷۰ مطلب منتشر می کرد.

وال استریت جورنال، فقط حدود ۲۴۰ مطلب در روز منتشر می کند، در نسخه آنلاین و در نسخه چاپی. به گفته یکی از سخنگویان این روزنامه، کاهش تعداد گزارش های روزانه ناشی از آن است که وال استریت جورنال در سال ۲۰۱۳ اتاق خبر خود را در سرویس خبری "داو جونز" ادغام کرد.

اما واشنگتن پست بالاترین رقم را دارد، و روزانه بطور متوسط ۱۲۰۰ داستان، گرافیک و ویدیو منتشر می کند. این تعداد، هم مطالبی که کادر روزنامه تهیه می کنند و هم گزارش های رسانه های دیگر را در بر می گیرد.

یک سخنگوی این روزنامه می گوید، هیات تحریریه واشنگتن پست هر روز حدود ۵۰۰ گزارش تولید می کند.

XS
SM
MD
LG