لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۲۲:۳۱

پال رایان هیلاری کلینتون را می کوبد اما تقریبا دونالد ترامپ را نادیده می گیرد


مقاله ای از بن گییر در نشریه فورچون

پال رایان، رییس مجلس نمایندگان آمریکا، که رابطه ای پر فراز و نشیب با دونالد ترامپ، کاندیدای جمهوریخواهان برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، داشته است در کنوانسیون ملی جمهوریخواهان در کلیولند اوهایو گفت: "دموکراسی مجموعه ای از انتخاب ها است، ما جمهوریخواهان انتخاب خود را کرده ایم. آیا مباحثات امسال خود را داشته ایم؟ می دانید من این مباحثات را چه می خوانم؟ نشانه های حیات."

پال رایان غیر از این فراز و این که در سخنرانی سالیانه بعدی رییس جمهوری آمریکا درباره وضعیت عمومی کشور با ترامپ و مایک پنس، کاندیدای معاونت ریاست جمهوری، بر روی سکوی صحن کنگره خواهد ایستاد، عمدتا اشاره ای به کاندیدای حزب خود نکرد. در عوض، تمرکز او بر هیلاری کلینتون، کاندیدای حزب رقیب بود و گفت در دوره ای که بسیاری از رای دهندگان اشتیاق خود را برای رد سیاست جریان اصلی نشان داده اند، دموکرات ها "سومین دوره ریاست جمهوری اوباما را پیشنهاد می کنند که توسط یک کلینتون دیگر به شما ارائه می شود و شما قاعدتا باید برای آن هیجان زده باشید."

پال رایان آن بخش از صحبت هایش در باره کلینتون را برای ستایش از ترامپ به پایان نرساند، بلکه برای پرداختن به حزب جمهوریخواه به طور عام چنین کرد.

پال رایان در برابر کاندیداتوری ترامپ به عنوان حافظ ارزش های سنتی جمهوریخواهان ظاهر شده است.

XS
SM
MD
LG