لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۰۱

«جو پشی» هم به فیلم جدید «مارتین اسکورسیزی» پیوست


«جو پشی» بازیگر سرشناس آمریکایی، پس از سالها دوری از سینما با فیلم «مرد ایرلندی» اثر جدید مارتین اسکورسیزی به صحنه باز می گردد.

این بازیگر ۷۴ ساله که یکی از ستاره های ایتالیایی تبار هالیوود است، فعالیت های حرفه ای را از دهه شصت میلادی آغاز کرد و سابقه بازی در آثاری چون «گاو خشمگین»، «رفقای خوب» و «کازینو» را در کارنامه هنری خود دارد.

گفته می شود مارتین اسکورسیزی رضایت پشی را برای بازی در فیلم «مرد ایرلندی» جلب کرده است.

به این ترتیب جو پشی هم به جمع ستاره هایی چون «رابرت دنیرو»، «آل پاچینو»، «بابی کاناوال» و «هاروی کایتل» دراین پروژه هیجان انگیز پیوست.

مراحل پیش تولید «مرد ایرلندی» از چندی پیش آغاز شده و مارتین اسکورسیزی سرگرم بازنویسی نهایی فیلمنامه، گزینش بازیگران و انتخاب لوکیشن های فیلم است.

فیلم اقتباسی است از کتاب پرفروشی به نام « شنیدم خانه ها را رنگ میزنی» اثر «چارلز برنت» نویسنده مشهور آمریکایی که در سال ۲۰۰۴ میلادی منتشر شد.

کتاب براساس رویدادهای واقعی نگاشته شده و داستان «فرانک شیران» یکی از اعضای فاسد اتحادیه های کارگری آمریکا را در دهه هفتاد میلادی بیان می کند.او به «مرد ایرلندی» مشهور بود و روابط حسنه ای با مافیا و گروههای تبهکار در شرق این کشور داشت، نقش او را رابرت رنیرو بازی خواهد کرد.

ماه گذشته اعلام شد شبکه اینترنتی «نت فلیکس» با پرداخت بیش از یکصد میلیون دلار حق پخش این فیلم را خریده و آن را در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد کرد.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG