لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۵۹

منتظر رولز رویس های جدید باشید


در طول هفت سال اخیر میانگین سن خریداران رولز رویس از ۵۵ به ۴۵ سال کاهش داشته است.
در طول هفت سال اخیر میانگین سن خریداران رولز رویس از ۵۵ به ۴۵ سال کاهش داشته است.

مدیر اجرایی شرکت سازنده اتومبیل های رولز رویس می گوید مشتریان این اتومبیل لوکس جوانتر می شوند و شرکت تصمیم گرفته است برای جلب توجه بیشتر آنها به یوتیوب و اینستاگرام متوسل می شود، در همین حال آماده است اتومبیل جدیدی را جایگزین مدل قدیمی فانتوم کند.

به گزارش رویترز، رولز رویس، متعلق به شرکت آلمانی بی ام و از ۲۰۱۳ سه مدل جدید برای مشتریانی که ترجیح می دهند بجای اتکا به شوفر، خودشان فرمان را به دست بگیرند، تولید کرده است.

ماه پیش این شرکت در توئیتر اعلام کرد فانتوم فعلی ، که بالغ بر ۶ متر طول دارد و به قیمت بیش از ۳۰۰ هزارپاوند ( ۴۱۹ هزار دلار) فروخته می شود، در سال ۲۰۱۶ وارد آخرین مراحل تولید خواهد شد.

مدیر اجرایی این شرکت روز سه شنبه در مصاحبه ای در نمایشگاه اتومبیل در ژنو گفت در ۲۰۰۹ میانگین سن رانندگان ۵۵ سال بود اما حالا ۴۵ سال است. او افزود یکی از مدل های جدید داون نام دارد و قرار است تحویل آن در سه ماهه دوم سال جاری آغاز شود.

رولز رویس عکسهایی از اتومبیل های جدید را از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام عرضه کرده و به جای استیل و شکل ظاهر بر کارآیی آن تاکید می گذارد.

مدیر اجرایی رولز رویس گفت اتومییل های جدید قدرت بیشتری دارند و رولز رویس همچنین روی یک مدل شاسی بلند برای جاده های کوهستانی کار می کند که حدود سال ۲۰۱۸ وارد بازار خواهد شد.

XS
SM
MD
LG