لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۸:۴۳

اتومبیل های لوکس انگلیسی در نمایشگاه نیویورک


خودروهای لوکس انگلیسی در جشنواره بین المللی خودرو در نیویورک به نمایش در آمده اند. شرکت های رولز رویس و مک لارن آخرین مجموعه هایشان را عرضه کرده اند.

با ارائه آخرین محصولات رولز رویس و مک لارن، بالاترین حد لوکس بودن و سرعت در جشنواره ی بین المللی خودروی نیویورک به نمایش در آمده است.

رولز رویس آخرین مدل های سال ۲۰۱۴خود را عرضه کرده است.

رولز رویس که برای سال ها سمبل لوکس بودن و مورد توجه رهبران سیاسی و تاجران بزرگ جهان بوده، در سال ۲۰۱۵ تمام تمرکزش را بر سفارشی سازی گذاشته است.

اریک شپرد مدیر رولز رویس در آمریکای شمالی می گوید:«زیبایی چیزی که ما در این نمایشگاه عرضه کردیم این است که از کارهای سفارشی قدردانی کردیم. ما سه خودروی سفارشی این جا داریم: فانتوم دراپ هد دو در، یک خودرو از رده گوست دو، و خودروی ریت که با الهام از فیلمی به نام شبح ساخته شده است.»

قیمت پایه ی رولز رویس گوست ۲۷۰ هزار دلار آمریکا است ولی سفارشی شدنش - البته بسته به بلندپروازی سفارش دهنده - می تواند تا ۳۰ درصد به قیمت اضافه کند.

اریک شپرد می گوید در فرایند سفارشی کردن، طراحان ما می توانند یک رولز رویس معمولی را بنا به درخواست مشتری به یک خودروی خارق العاده تبدیل کنند.

پس از آن که روزهای سخت رکود اقتصادی در آمریکا رو به پایان گذاشت، رولز رویس هم فروش نسبتا خوبی داشته است.

اریک شپرد می گوید «سالی خیلی عالی بود، پنجمین سال متوالی است که رکورد زدیم و خیلی موفق بودیم. این نشان دهنده موفقیت بازار آمریکای شمالی، اعتبار خودروی ما بین مشتریان سطح بالا و البته بهبود کلی وضع اقتصاد است.»

مک لارن، سازنده انگلیسی خودروهای اسپرت هم اولین نمونه از سری اسپورت خود یعنی ۵۷۰ اس دو در را عرضه کرده است.

جولیون نش، مدیر اجرایی بازاریابی و فروش جهانی مک لارن می گوید:«نفس گیرترین سواری خود را با یک ماشین رده اسپورت تجربه می کنید. یک مک لارن کامل با تحرک و کارآیی یک ابَرخودرو در بازار و در سطح قیمتی ماشین های اسپورت.»

۵۷۰ اس سعی کرده است قیمت تجربه خودروهای اسپورت را پایین بیاورد، یعنی ۱۸۴ هزار دلار آمریکا. جولیون نش می گوید برای چنین قیمتی، این خودرو واقعا عالی است و دست یافتنی ترین مک لارنی که می توان در بازار پیدا کرد.

موتور ۵۷۰ اس وسط ماشین نصب شده، دیفرانسیل عقب است، شاسی فیبرکربنی دارد و موتورش هشت سیلندر و «توین توربو» است.

بازار پر رونق سهام آمریکا یکی از دلایل فروش خوب شرکت هایی چون رولز رویس و مک لارن در آمریکای شمالی است.

XS
SM
MD
LG