لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۲:۳۱

ایلان ماسک می‌گوید انتظارات بیشتری از «اخلاق کاری» در توئيتر دارد


ایلان ماسک - آرشیو
ایلان ماسک - آرشیو

ایلان ماسک، سرمایه گذار میلیاردر آمریکایی، در توئیتی گفته است که از کارمندان توئیتر انتظار دارد سطح اخلاق کاری‌شان پس از آن که او مالک این شبکه اجتماعی شود، به شدت بالا برود، اما انتظاری که از کارمندان دارد «بسیار کمتر» از آن چیزی است که برای خود قائل است.

ایلان ماسک این توئیت را صبح روز شنبه، منتشر کرد. این در حالی است که او پیشتر روز جمعه اعلام کرده بود که اگر مراحل خرید توئیتر کامل شود، این شرکت بر روی مهندسی نرم افزاری، سخت افزاری، امنیت اطلاعات، طراحی، و سخت افزار سرور متمرکز می‌شود.

ایلان ماسک چند روز پیش از احتمال دریافت مبلغ اندکی از کاربران شرکت‌های تجاری و دولتی این شبکه اجتماعی خبر داد. این اقدام احتمالی یکی از راهکارهای این کارآفرین برای افزایش درآمد توئیتر است.

ایلان ماسک در پیام خود گفت که همیشه استفاده از توئیتر برای کابران معمولی رایگان خواهد بود، ولی ممکن است این شبکه اجتماعی، مبلغی را از کاربران تجاری یا سازمان‌های دولتی دریافت کند.

در روزهای اخیر، خبرهای مختلفی درباره روش‌های جدید ایلان ماسک برای درآمدزایی توئیتر منتشر شده است. یکی از این راه‌ها، کسب درآمد از توئیت‌های حاوی مطالب و خبرهای مهم، یا پیام‌هایی است که با استقبال زیادی مواجه می‌شوند.

XS
SM
MD
LG