لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۰۵

جایزه اپ دوستیابی «تیندر» برای زوجی که حال ملاقات نداشتند؛ در هاوایی هم را ببینید


​​تیندر یک اپلیکیشن تلفنی برای پیدا کردن دوست دختر/پسر است.
​​تیندر یک اپلیکیشن تلفنی برای پیدا کردن دوست دختر/پسر است.

یک زن و مرد جوان که سالها از طریق اپلیکیشن دوستیابی تیندر (Tinder) با یکدیگر چت می کردند، بعد از سه سال، از سوی این اپلیکیشن یک هدیه گرفتند: سفر به هاوایی تا با هم بالاخره دیدار کنند.

جاش اوسک و میشل آردیناس دختر و پسری بودند که از سه سال پیش روی اپلیکیشن تیندر با هم آشنا شدند. اما آنها هرگز هم را ندیده بودند. این دو فقط برای هم تکست می دادند. رابطه ای که نوشتاری بود و سه سال طول کشیده بود. برای همین شرکت تیندر دست به کار شد.

تیندر یک اپلیکیشن تلفنی برای پیدا کردن دوست دختر/ پسر است. افراد می توانند با اکانت فیس بوک شان، پروفایلی در این اپ درست کنند، بعد حداقل و حداکثر سن جنس طرف مقابلی که می خواهند را تعیین کنند و بعد یک دامنه جغرافیایی چند مایلی از یک مایل تا ۱۰۰ مایلی تعیین کنند. اپلیکیشن تمام افراد در آن محدوده را به فرد نشان می دهد. او با لایک یا ضربدر، علاقه خود را ابراز می کند. اگر طرف مورد لایک هم، او را لایک کند، آنها جفت خواهند شد و می توانند با هم چت کنند.

«جاش اوسک» بعد از سه سال چت کردن با «میشل» عکسی از مکالمه اش با میشل آردیناس را که از سپتامبر سال ۲۰۱۴ یعنی زمانی که روی اپ با هم آشنا شدند و تا هفتم ژوئیه ۲۰۱۷ ادامه داشت، روی توئیتر پست کرده و زیرش نوشته است: «هاهاها یک روز من این دختر را ملاقات خواهم کرد و حماسی خواهد بود. به تاریخ پیامک های روی تیندر نگاه کنید!»

این زوج تنها هر چند ماه یک بار با هم تماس پیامکی داشتند و در یک پیام، آردیناس عذر خواهی می کند که جواب پیام اوسک را پنج ماه بعد داده است و علت آن را تمام شدن باطری تلفنش نوشته است.

آردیناس همینطور در پاسخ به توئیت اوسک نوشته است: «ببخشید جواب خواهم داد ولی چند ماه وقت لازم دارم!»

این مکالمه با تاخیر آنها در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته و بیش از ۱۸ هزار بار ریتوئیت شده است.

راه حل تیندر: به هاوایی بروید

وقتی این دو نفر بیش از سه سال، آنهم با تاخیر به هم جواب می دادند، شرکت تیندر نهایتاً تصمیم گرفت که راه حلی پیدا کرده و به این مکالمه تنها با پیام اس ام اس پایان دهد؛ و به این زوج یک سفر رایگان برای اولین ملاقاتشان پیشنهاد داد. تیندر به آنها نوشت «وقتش است که یکدیگر را از نزدیک ببینید. شما ۲۴ ساعت وقت دارید تا مقصد اولین ملاقاتتان را تعیین کنید و ما شما ار به آنجا می فرستیم.»

اوسک از طرف خودش و آردیناس از تیندر خواست که آنها را برای اولین ملاقاتشان به هاوایی بفرستد.

تیندر در جواب طنزش نوشت: «آلوها! (به درود به زبان هاوایی)، ما شما را به جزیره ماوی هاوایی می فرستیم ولی بستن چمدانتان دو سال طول نکشد!»

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG