لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۱۳

خواهرزاده علی خامنه‌ای در گفت‌و‌گو با رسانه اسرائیل آرزوی سقوط علی‌ خامنه‌ای را کرد


 محمود مرادخانی
محمود مرادخانی

محمود مرادخانی، خواهرزاده علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، در گفت‌وگو با کانال ۱۴ اسرائیل با تاکید بر حمایت از اعتراضات مردم ایران، گفت: «می‌دانم که بعد از رفتن این حکومت، وضعیت نه تنها برای مردم ایران، بلکه برای منطقه و جهان خیلی بهتر خواهد شد.»

او همچنین گفت: «جمهوری اسلامی، حتی دین اسلام را هم نابود کرده است. اکنون در
تظاهرات ایران می‌بینیم که مردم دیگر نمی‌ترسند، مردم نباید از آینده نیز بترسند.»

مرادخانی افزود :«دغدغه رژیم جمهوری اسلامی درباره فلسطین واقعیت ندارد و رژیم از این موضوع برای باقی ماندن در قدرت استفاده می‌کند.»

او با آرزوی سقوط رهبری علی خامنه‌ای یا زندانی شدن او افزود: «خامنه‌ای هنوز نسبتاً جوان است و امیدوار نیستیم که به مرگ طبیعی بمیرد. امیدواریم سقوط کند، محاکمه شود و به زندان بیفتد.»

گفتنی است محمود مرادخانی، فرزند بدری خامنه‌ای و شیخ علی تهرانی که در فرانسه ساکن است، روز چهارشنبه ۱۶ آذر در گفت‌وگو با بخش فارسی صدای آمریکا درباره بیانیه مادرش بر ضد علی خامنه‌ای گفت: «مخالفت ما از روز آغاز با کلیت رژیم بود. از همان چند ماه اول بعد از ۵۷ پدرم گفت آخوند نباید حکومت بکند و مخالفت ما با حکومت مذهبی است. با سلطه مذهب و مقام ولایت فقیه. مادر من هم از ابتدا این چنین بود و از اوایل انقلاب به یاد دارم که در ملاقات با برادرش این صحبت‌ها را می‌کرد و تماس می‌گرفتیم برای نجات افرادی که محکوم به اعدام شده بودند، ولی متاسفانه علی خامنه‌ای مثل بقیه و مثل شخص خمینی گوش شنوایی نداشت و ندارد و تنها هدفش رسیدن به قدرت و ماندن در قدرت بود.»

XS
SM
MD
LG