لینکهای قابل دسترسی

سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۲۳

دور نخست مسابقات موتوآ مادریلنا


دور نخست مسابقات موتوآ مادریلنا، رقابتهای تنیس مسترز مادرید با حضور راجر فدرر، مرد شماره یک تنیس جهان در زمینهای تنیس خاک رس رسینتو فریا کاسا دوکامپو درپایتخت اسپانیا آغاز شد.

البته فدرر که بعنوان بخت نخست فتح جام و مدافع عنوان قهرمانی مسترزِ مادرید به این میدان پا گذاشته در دورِ نخست استراحت داشت و در دور بعدی با اندریاس بکر آلمانی دیدار خواهد کرد.فدرر دیروز به تمرین پرداخت، ولی دیگر تنیسورها برای ماندن در این تورنمنت باید از سد رقبای خود می گذشتند. در دور نخست این رقابتها بخت دوازدهم کسب جام، گال مونفی فرانسوی در دیداری که در مقابل هموطنش به میدان رفت، موفق شد استفانی روبرت در دو ست متوالی شکست دهد و خود راهی دور بعد شود.

در دیدار دیگری الکساندر دولگوپولوف تنیس بازجوان و جویایی نامی از اوکراین موفق شد در مصاف با تنیسور باتجربه ای چون اندریاس سپی ایتالیایی با نتایج شش بر سه و شش بر چهار به برتری برسد و جواز حضور در دور دوم را کسب کند. در ادامه این دور از رقابتها، لئوناردو مایر آرژانتینی دو بر یک از سد ژولین بنتو فرانسوی گذشت. فلسیانولوپز اسپانیایی در دو ست لوكاس كوبوت لهستانی را شكست داد. فیلیپ كولشرایبر یک به دو مغلوب تنیسوری از كلمبیا شد. بنجامین بكر آلمانی در دو ست بر كارلوس مویا از اسپانیا غلبه كرد و نیكولاس آلماگرو از اسپانیا ویورگن ملزر اتریشی نیز با پیروزی مقابل حریفانشان به دور دوم این مسابقات راه یافتند.

مسابقات تنیس مسترز مادرید در دو بخش مردان و زنان با جایزه مجموع بالغ بر هفت میلیون دلار از هجدهم اردیبهشت با برگزاری رقابتهای مقدماتی آغاز شده و تا بیست و شش ماه جاری ادامه خواهد داشت.

XS
SM
MD
LG