لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۱۴

بانک مرکزی آمریکا: کنسرت‌های تیلور سوئیفت به تقویت اقتصاد کشور کمک می‌کنند


تیلور سوئیفت، در اولین شب تور «اراز» Eras خود در ایالت تگزاس، ۳۱ مارس ۲۰۲۳ (۱۱ فروردین ۱۴۰۱)
تیلور سوئیفت، در اولین شب تور «اراز» Eras خود در ایالت تگزاس، ۳۱ مارس ۲۰۲۳ (۱۱ فروردین ۱۴۰۱)

تور کنسرت «اِراز» تیلور سوئیفت، از زمان آغازش در ۱۷ ماه مارس ۲۰۲۳ (اواخر زمستان) ، در شهرهای سراسر آمریکا طوفانی به پا کرده است. اکنون، فدرال رزرو، بانک مرکزی ایالات متحده، دریافته است که تور تیلور سوئیفت به تقویت اقتصاد کشور کمک می‌کند.

به گزارش روزنامه «یو‌اس‌ای تودِی»، دفتر فدرال رزرو فیلادلفیا اعلام کرد که تور کنسرت «اراز» (به معنای عصرها یا دوران) سوئیفت به افزایش درآمد حاصل از صنعت هتلداری در این شهر کمک کرده است.

این اعلامیه در کتاب بژ بانک مرکزی، که به طور خلاصه وضعیت بخش‌های مختلف اقتصاد در شهرهای سراسر ایالات متحده را نشان می‌دهد، آمده است.

مقامات فدرال رزرو فیلادلفیا چهارشنبه گذشته گزارش دادند: «به رغم کندی روند بازیابی و بهبود صنعت گردشگری، روی هم رفته، یکی از افراد در تماس [با ما] تاکید کرد که ماه مه (اواخر بهار) قوی‌ترین ماه از نظر درآمد هتل در فیلادلفیا، از زمان شروع همه‌گیری، بود که بخش بزرگی از آن را مدیون هجوم مهمانان به این شهر برای رفتن به کنسرت‌های تیلور سویفت هستیم.»

تیلور سوئیفت، خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی، با تور خود در سه روز ۱۲، ۱۳، ۱۴ مه (۲۲، ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲) ورزشگاه «لینکولن فایننشال فیلد» شهر فیلادلفیای ایالت پنسیلوانیا را لبالب با هوادارنش پر کرد.

XS
SM
MD
LG