لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۴:۱۶

مرد مهاجم با «اره برقی» بعد از دو روز در سوئیس بازداشت شد


ماموران پلیس سوئیس در مقابل ساختمان یک شرکت بیمه در شهر شاوفهاوزن، که یک مرد ۵۱ ساله با اره برقی به آن حمله کرد - ۲ مرداد ۱۳۹۶
ماموران پلیس سوئیس در مقابل ساختمان یک شرکت بیمه در شهر شاوفهاوزن، که یک مرد ۵۱ ساله با اره برقی به آن حمله کرد - ۲ مرداد ۱۳۹۶

مرد ۵۰ ساله‌ای که در سوییس با اره برقی به یک دفتر بیمه حمله کرده بود بعد از دو روز بازداشت شد. او دو تن از کارمندان را مجروح کرد و بعد فراری شده بود.

پلیس گفت این مظنون «فرانتز وروسیس» نام دارد. او راننده‌ای است که سابقه کیفری دارد و اغلب در جنگل زندگی می‌کند. هنوز انگیزه او برای حمله با اره برقی مشخص نیست.

روز دوشنبه پلیس سوئیس اعلام کرده بود به دنبال مردی است کهبا اره برقی به مردم در یک دفتر بیمه درمانی در شهر شاوفهاوزن در شمال سوئیس حمله و پنج نفر را مجروح کرده است.

به گزارش آسوشیتدپرس، پلیس پیشتر گفته بود مهاجم ۵۱ ساله فردی عصبی و تهاجمی است و ثبات روحی و روانی ندارد.

سخنگوی شرکت بیمه سی اس اس گفته است مهاجم پس از ورود به طبقه همکف دفتر شرکت با اره برقی به سمت مردم حمله ور شد و دو نفر از کارکنان را به شدت زخمی کرد.

این دو کارمند به بیمارستان منتقل شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته‌اند و خطری جان آنها را تهدید نمی‌کند. سه نفر دیگر نیز در جریان درگیری با او جراحات سطحی برداشتند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG