لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۵۷

پلیس سوئیس به دنبال مردی که با «اره برقی» به شرکت بیمه حمله کرد


ماموران پلیس سوئیس در مقابل ساختمان یک شرکت بیمه در شهر شاوفهاوزن، که یک مرد ۵۱ ساله با اره برقی به آن حمله کرد - ۲ مرداد ۱۳۹۶
ماموران پلیس سوئیس در مقابل ساختمان یک شرکت بیمه در شهر شاوفهاوزن، که یک مرد ۵۱ ساله با اره برقی به آن حمله کرد - ۲ مرداد ۱۳۹۶

پلیس سوئیس به دنبال مردی است که روز دوشنبه با اره برقی به مردم در یک دفتر بیمه درمانی در شهر شاوفهاوزن در شمال سوئیس حمله و پنج نفر را مجروح کرده است.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، پلیس هویت مهاجم را فرانتس وروزیس معرفی کرده و گفته این مرد ۵۱ ساله فردی عصبی و تهاجمی است و ثبات روحی و روانی ندارد.

به گفته مقام‌های سوئیسی، این مرد سابقه محکومیت به دلیل ارتکاب به حملات مسلحانه داشته و جای ثابتی برای زندگی ندارد و ظاهرا ترجیح می‌دهد در جنگل زندگی کند.

سخنگوی شرکت بیمه سی اس اس گفته است مهاجم پس از ورود به طبقه همکف دفتر شرکت با اره برقی به سمت مردم حمله ور شد و دو نفر از کارکنان را به شدت زخمی کرد.

این دو کارمند به بیمارستان منتقل شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته‌اند و خطری جان آنها را تهدید نمی‌کند. سه نفر دیگر نیز در جریان درگیری با او جراحات سطحی برداشتند.

تحقیقات پلیس برای یافتن مهاجم ادامه دارد و انگیزه او برای حمله نیز هنوز مشخص نشده است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG