لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۳۱

ماجراهای عجیب در فوتبال ایران؛ حضور یک «آقازاده» در لیست تیم امید 


تیم ملی امید ایران بیش از چهار دهه است که نتوانسته سهمیه حضور در المپیک را دریافت کند.
تیم ملی امید ایران بیش از چهار دهه است که نتوانسته سهمیه حضور در المپیک را دریافت کند.

تازه‌ترین حاشیه فوتبال ایران شاید مربوط به تیم ملی امید باشد جایی که به نوشته روزنامه «آفتاب یزد» یک «آقازاده» بدون حتی یک بازی در لیگ به تیم ملی دعوت شده است.

به نوشته این روزنامه این «آقازاده» پسر رئیس کمیته اخلاق در فوتبال است و حضور نام «علی اسدی‌مقدم»، پسر رئیس کمیته اخلاق در فهرست بازیکنان تیم ملی باعث تعجب خیلی‌ها شده است.

یکی از نکات جالب توجه گزارش این روزنامه بی اطلاعی کادرفنی تیم امید از این موضوع است که برهمین اساس هم مسئولیت این ماجرا را به عهده نگرفته‌اند.

به باور نویسنده گزارش «آفتاب یزد» این اتفاق اگر هرجای دنیا رخ می‌داد به یک رسوایی تمام عیار تبدیل می‌شد اما در ایران آب از آب تکان نخورد و مشخص نشد که چگونه پسر رئیس کمیته اخلاق از فهرست بازیکنان تیم امید سر درآورده است.

در گزارش این روزنامه آمده است که این بازیکن با ساکت الهامی تیم عوض می‌کند و سال گذشته در تیم نساجی و امسال در تیم هوادار حتی یک دقیقه هم بازی نکرده است.

رضا عنایتی بازیکن سال‌های پیش تیم فوتبال استقلال چند وقت پیش به عنوان سرمربی تیم فوتبال امید ایران منصوب شد. هدایت تیم امید ایران برای مدتی بر عهده مهدی مهدی‌کیا، ملی پوش اسبق ایران بود.

تیم ملی امید ایران بیش از چهار دهه است که موفق نشده است سهمیه حضور در بازیهای المپیک را بگیرد.

XS
SM
MD
LG