لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۰۲

انتشار يک کتاب مصور در مورد زندگی استيو جابز


انتشار يک کتاب مصور در مورد زندگی استيو جابز
انتشار يک کتاب مصور در مورد زندگی استيو جابز

داستان زندگی استيو جابز، بنيانگذار شرکت کامپيوتر اپل، به شکلی جديد به علاقمندانش عرضه می شود. اما علاقمندان استيو جابز واکنش های متفاوتی به اين پروژه جديد نشان داده اند.

استيو جابز، اسطوره صنعت و تکنولوژی آمريکا، اکنون به يک ابر قهرمان تبديل شده و کتاب مصوری در مورد زندگيش به چاپ رسيده است.

اين کتاب ۳٢ صفحه ای، خواننده را با وقايع کليدی زندگی استيو جابز آشنا می سازد. داستان، از بدو تولد و به فرزندی پذيرفته شدن او توسط خانواده جابز، آغاز می شود.

تور پارکر، کارمند کتابفروشی «ميدتان کاميکس» می گويد: طرح های اين کتاب در مقايسه با کتاب های مصور ديگر، ابتدايی است. تصويرهای متعددی از لحظات بيادماندی زندگی جابز در آن ديده می شود. مثلاً تصويری از چهره جابز بر روی مجله فوربز، همين طور تصويرهايی از چند سخنرانی مهم او. در کتاب به کسانی که جابز با آنها در ارتباط بوده، مثلاً شخصيت های شرکت پيکسار اشاره شده است. بنابراين خواننده تقريباً با تمام شخصيت ها آشنا است.

بسياری جابز را بهترين مدير دوران خود می دانند. شرکت اپل آقای جابز، با خلق دستگاههايی مانند آی-پاد، آی-فون و آی-پد، انقلابی در صنعت تکنولوژی آمريکا آفريد.

اما خوانندگان، واکنش های متفاوتی به اين کتاب دارند. يک خواننده می گويد: ترجيح می دهم بجای خواندن يک کتاب مصور در مورد استيو جابز، زندگی نامه او را مطالعه کنم.

خواننده ديگری می گويد: فکر می کنم جالب است. جابز شخصيت جالبی بود و ديد جالبی به زندگی داشت و به نظرم کتاب اين موضوع را به خوبی به تصوير کشيده است.

استيو جابز در ۵۶ سالگی درگذشت.

قرار است کتاب های مصوری نيز در مورد زندگی مارک زاکربرگ، بنيانگذار فيس بوک، و بيل گيتس، بنيانگذار شرکت مايکروسافت، منتشر شود.

XS
SM
MD
LG