لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۱۹

«کری آندروود» هم صاحب ستاره در بلوار مشاهیر هالیوود شد


«کری آندروود» هنرمند و خواننده نامدار آمریکایی هم صاحب ستاره ای در بلوار مشاهیر هالیوود یا Walk of Fame شد. این خواننده و ترانه نویس موسیقی کانتری در مراسمی که در این بلوار مشهور در شهر هالیوود لس آنجلس ترتیب یافت، از این ستاره جدید رونمایی کرد.

در این مراسم، تعدای از اعضای خانواده، دوستان، هنرمندان و مهمان های ویژه از جمله «سایمون کاول» و «برد پیزلی» شرکت داشتند.

کری آندروود، ۳۵ ساله فعالیت های حرفه ای خود را پس از پیروزی در فصل چهارم رقابت آواز خوانی «آمریکن آیدل» به صورت جدی شروع کرد.

او از موفق ترین هنرمندان کانتری در جهان است که محبوبیت زیادی در این سبک موسیقی دارد. آلبوم های پرفروش، کنسرت های موفق و هفت جایزه گرمی از جمله دستاوردهای کری آندروود است.

براساس آمار موجود، آلبوم های این خواننده موسیقی کانتری بیش از شصت میلیون دلار فروخته است که رکورد قابل توجهی در صنعت موسیقی محسوب می شود.

در جریان برگزاری این مراسم در بلوار هالیوود، «سایمون کاول» از مجریان و تهیه کنندگان آمریکن آیدل، کری آندروود را از مستعدترین خواننده هایی توصیف کرد که در دهه های اخیر وارد عرصه موسیقی شده؛ ستاره ای بزرگ که شایسته بهترین هاست.

کری آندروود که هنگام رونمایی از ستاره خود بسیار هیجان زده و احساساتی بود، ضمن تشکر از اتاق بازرگانی هالیوود، از حمایت و پشتیبانی خانواده، دوستان و تمامی طرفدارانش در این مسیر در سالهای گذشته قدردانی کرد.

پیش از کری آندروود، ۲۶۴۵ ستاره روی بلوار مشاهیر هالیوود نصب شده بود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG