لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ ایران ۰۰:۴۰

مسابقه‌ جدید شبکه «نتفلیکس» با جایزه میلیون دلاری؛ سریال «بازی مرکب» یک رقابت واقع‌گرایانه می‌شود


سریال «بازی مرکب»

رقابت واقع‌گرایانه یا «رئالیتی شوی» جدیدی با الهام از سریال «بازی مرکب» تولید می‌شود.

این سریال ساخت کره جنوبی به دلیل داستان نامتعارف و هیجان‌انگیز خود، پربیننده‌ترین مجموعه شبکه اینترنتی «نتفلیکس» است و محبوبیت زیادی دارد.

بازی مرکب، ماجراهای شرکت‌کنندگانی را به تصویر می‌کشد که برای تصاحب یک جایزه هنگفت، وارد بازی‌های مرگ‌باری می‌شوند.

به گزارش نشریات هنری، نتفلیکس موافقت خود را برای ساخت این رقابت واقع‌گرایانه اعلام کرده است و این برنامه با حضور ۴۵۶ شرکت‌کننده برگزار خواهد شد.

البته بر خلاف سریال، شرکت‌کنندگان در این رقابت کشته نمی‌شوند و جایزه نقدی قابل توجهی دریافت می‌کنند.

«بازی مرکب: چالش» در ده قسمت و با حضور شرکت‌کنندگانی از نقاط مختلف جهان ساخته می‌شود که به زبان انگلیسی تسلط دارند. فرد برنده صاحب ۴.۵۶ میلیون دلار می‌شود که بیشترین جایزه نقدی یک رقابت واقع‌گرایانه خواهد بود.

سریال «بازی مرکب»
سریال «بازی مرکب»

هنوز جزئیات این رقابت مشخص نیست ولی گفته می‌شود که شرکت‌کنندگان مانند سریال، وارد بازی‌های مختلفی می‌شوند و باید با اتخاذ استراتژی مناسب، اتحاد با سایرین و تشکیل گروه، رقبا را حذف کرده و به مرحله بعدی صعود کنند.

بلا باجاریا، رئیس شبکه جهانی نتفلیکس، در جریان یک جشنواره رسانه‌ای از این پروژه جدید رونمایی کرد. این رقابت واقع‌گرایانه در بریتانیا فیلم‌برداری می‌شود و علاقمندان می‌توانند برای شرکت در آن ثبت نام کنند.

در سریال بازی مرکب نیز ۴۵۶ شرکت‌کننده مأیوس، افسرده، و نیازمند برای دریافت جایزه ۴۵.۶ یوآن رقابت می‌کردند تا به زندگی فلاکت‌بار خود سروسامانی دهند.

البته در سریال، شکست به معنای مرگ بود و غیر از فرد برنده، سایرین در طول مراحل مختلف کشته شدند.

سریال «بازی مرکب»
سریال «بازی مرکب»

براندون ریگ، معاون برنامه‌های بدون فیلم‌نامه و مستند نتفلیکس ضمن قدردانی از حمایت هوانگ دونگ-هیوک، کارگردان سریال بازی مرکب، گفت که این شبکه اینترنتی می‌خواهد تا با استفاده از تجربه درخشان او، دنیای خیال را به واقعیت تبدیل کند.

خبر ساخت این رقابت واقع‌گرایانه در حالی منتشر می‌شود که تولید فصل دوم سریال بازی مرکب از چندی پیش بصورت جدی آغاز شده است.

به احتمال زیاد فصل دوم در اواسط سال ۲۰۲۳ در شبکه اینترنتی نتفلیکس منتشر می‌شود.

XS
SM
MD
LG