لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۳۵

دکتر حمید شیروانی با کارنامه ای بلند بالا از آزموده های جامع دانشگاهی


دکتر حمید شیروانی با کارنامه ای بلند بالا از آزموده های جامع دانشگاهی
دکتر حمید شیروانی با کارنامه ای بلند بالا از آزموده های جامع دانشگاهی

دکتر حمید شیروانی رئیس دانشگاه ایالتی استانیسلاس۱، بزرگترین دانشگاه کالیفرنیاست.

وی که کارنامه بلند بالائی از آزموده های جامع دانشگاهی با خود دارد، از مدیران بلند پایه دانشگاهی بوده و بیش از ۲۷ سال است که به کار تدریس اشتغال دارد.

علاوه بر آن، دکتر شیروانی طی سال های گذشته در پنج مؤسسه مهم تحقیقاتی در آمریکا سرگرم پژوهش بوده و در سازمان دهی مجدد چندین کالج و دانشکده برای نام نویسی بیشتر دانشجو، دریافت کمک های مالی بیشتر برای انجام تحقیقات آموزشی و علمی و همچنین آموزش با محتوای بهتر در این مؤسسات نقش رهبری بر عهده داشته است.

دکتر شیروانی علاوه بر مدیریت دانشگاهی، در معماری و طرح ریزی زمینها با بسیاری از مراکز دولتی، ایالتی و خصوصی همکاری نزدیک داشته است. وی اخیراً رئیس گروه مشورتی ساختمانی پارک بزرگ اورنج کانتی۲ در ایالت کالیفرنیا بود.

دکتر حمید شیروانی همچنین در دانشگاه های ایالتی نیویورک و پنسیلوانیا نیز سال ها خدمات آموزشی انجام داده است. وی در دو دانشگاه معروف پرینستون و هاروارد مدارج عالی دانشگاهی خود را بپایان رسانده و تا بحال ۳ کتاب را به رشته تحریر در آورده است. علاوه بر آن وی عضو هیئت مدیره سردبیری چندین نشریه دانشگاهی است. در کنار تمام این فعالیت ها دکتر شیروانی مدال فرهنگی سیکو۳ را نیز از ژاپن دریافت کرده است.

دکتر شیروانی در سال ۲۰۰۶ میلادی، در بین سیستم دانشگاه های ایالتی کالیفرنیا به لقب

" رئیس سال" ٤ نائل آمد.

دکتر شیروانی اکنون پنج سال است که به ریاست دانشگاه استانیسلاس بزرگترین دانشگاه ایالت کالیفرنیا رسیده است. پیش از آن وی پنج سال معاون امور آکادمیک در"شامپان یونیورسیتی" ۵

بود.

دکتر حمید شیروانی از ۲۰ سال پیش تا کنون در دنیای آکادمیک بوده است. وی ابتدا در سمت معاونت ۲ دانشگاه، سپس رئیس ۲ دانشکده و سپس رئیس دانشگاه خدمت کرده است. وی عضویت بسیاری از مراکز آموزشی و خدمات انسان دوستانه را بر عهده دارد مانند: کمیته توسعه تخصصی، کنسرسیوم آموزشی عالی در مرکز کالیفرنیا، عضو انجمن ورزش ملی دانشگاهی، شورای کودکان شهر استانیسلاس و کنسرسیوم تحصیلات عالی در دره مرکزی و همچنین رئیس هیئت مدیره اطاق تجارت شهر تورلُک در ایالت کالیفرنیا

۱Stanislaus

۲Orange County

۳Seikyo

۴President of the Year

۵Champan University

٦Central Valley

برای تهیه این زندگی نامه از منابع گوناگون از جمله منابعی که در زیر آورده می شود، استفاده شده است:

۱Wikipedia

۲California Stanislaus University, Office of the President

۳Central Valley, Business Journal, 05. August 2010

۴Bio-Pen

XS
SM
MD
LG