لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۴۰

شان اسپایسر: «ملیسا مک‌کارتی» باید جایزه «امی» را با من تقسیم کند


ملیسا مک کارتی (چپ) در نقش آقای اسپایسر در برنامه طنز ظاهر شده بود
ملیسا مک کارتی (چپ) در نقش آقای اسپایسر در برنامه طنز ظاهر شده بود

ملیسا مک کارتی هنرپیشه و کمدین آمریکایی که به تازگی برای ایفای نقش در شوی تلویزیونی طنز «ساتردی دی نایت لایو» یا «پخش زنده شنبه شب» در نقش سخنگوی سابق کاخ سفید برنده جایزه «امی» شد، حالا یک مدعی جدید برای جایزه اش پیدا کرده است. آقای «شان اسپایسر» که مدتی است از سمت خود کنار رفته، می گوید این بازیگر طنز باید جایزه را با او تقسیم کند.

شان اسپایسر، سخنگوی پیشین کاخ سفید به شبکه خبری «بلست» گفت که بخشی از این جایزه متعلق به او است.

البته اسپایسر در گذشته نسبت به ایفای نقش خانم مکارتی ابراز نارضایتی کرده بود و تقلید های مکارتی از خودش را ناخوشایند، احمقانه، مسخره و کینه توزانه خوانده بود.

اما گویا او حال که کاخ سفید را ترک کرده است نظرش نسبت به این موضوع تغییر کرده و حتی از طنز برنامه « پخش زنده شنبه شب» لذت می برد.

در همین حال برخی شایعات حاکی از این است که امکان دارد شان اسپایسر میهمان یکی از برنامه های «پخش زنده شنبه شب» شود. اسپایسر در پاسخ به این شایعات گفته است «اگر از من دعوت کنند، با هم صحبت می کنیم.»

بخشی از برنامه «پخش زنده شنبه شب» با بازی ملیسا مکارتی در نقش اسپایسر

شان اسپایسر طی حدود ۶ ماه که به عنوان سخنگوی کاخ سفید کار می کرد با حاشیه های زیادی مواجه می شد و گاهی سوژه طنز برنامه های کمدی قرار می گرفت. او در ۲۱ ژوئیه از سمت خود استعفا داد.

برنامه «پخش زنده شنبه شب»، یک برنامه طنز یک ساعته و هفتگی است که در آن هر بار یک چهره مشهور فرهنگی، سیاسی، هنری یا ورزشی به عنوان مجری و بازیگر دعوت می شود و موضوعات روز در آن به طنز بیان می شود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG