لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۱۶

در ویژه برنامه‌های نوروزی صدای آمریکا چه گذشت؟


جشن با شکوه نوروزی در پایتخت آمریکا
لطفأ صبر کنيد

No media source currently available

0:00 0:07:08 0:00

بخش فارسی صدای آمریکا، برنامه‌های متنوعی برای شب عید امسال تدارک دیده بود.

ویژه برنامه‌های نوروزی صدای آمریکا، که از ساعت ۱۲ شب به وقت تهران آغاز شد و تا ۷ بامداد ادامه یافت، مجموعه ای از موزیک ویدئوها، گزارش از رویدادهای نوروزی آمریکا، دیدار با هنرمندان، طنز و مصاحبه بود.

بلافاصله پس پایان اخبار شبانگاهی، سارا دهقان اجرای نخستین بخش از برنامه‌های نوروزی را آغاز کرد. در این بخش، گزارش‌هایی از مراسم و برنامه‌های نوروزی که در واشنگتن دی سی برگزار شد، مثل برنامه نوروزی کمیسیون نوروز در ساختمان اندرو ملون که رزیتا ایراندوست گزارشی از آن تهیه کرده بود. این برنامه نوروزی با حضور نمایندگان کشورهای مختلف برگزار شده بود و رعنا منصور، خواننده و موسیقیدان هم در آن به اجرای زنده موسیقی پرداخت.

مراسم نوروز در موزه سکلر و فریر در پایتخت آمریکا
لطفأ صبر کنيد

No media source currently available

0:00 0:08:31 0:00

گزارشی از برنامه‌های نوروزی موزه سکلر و فری یر در واشنگتن دی سی هم بخش دیگری از برنامه‌های این بخش را تشکیل می‌داد که توسط ماندانا تدین تهیه شده بود.

برنامه طنز «خندلی»، ویژه برنامه دیگری بود که پیش از سال تحویل ۱۳۹۴ از صدای آمریکا پخش شد. تعدادی از مجریان و گزارشگران برنامه‌های مختلف صدای آمریکا، در این برنامه مقابل دوربین نشستند تا به پرسش‌های متفاوت مصاحبه کننده پاسخ بدهند که البته نتایج جالبی هم داشت.

خندَلی
لطفأ صبر کنيد
Embed

No media source currently available

0:00 0:25:48 0:00

علی عمادی و پریسا فرهادی هم اجرای برنامه تحویل سال را به عهده داشتند. این برنامه با پخش موزیک ویدئوهایی همراه بود و گپ و گفت هایی هم با مجریان صدای آمریکا .

ویژه برنامه نوروزی صدای آمریکا یک بخش جالب توجه دیگر هم داشت که توسط مکس امینی تهیه شده بود و بخش‌هایی از آن به طور مشترک توسط مکس و الناز کیانی اجرا شد . مکس در این بخش که در لس آنجلس تهیه شده بود، به سراغ ستار، مهرنوش و کامیار، سه خواننده ایرانی رفت که قرار بود در کنسرتی در این شهر به اجرای برنامه بپردازند. مکس با این خواننده‌ها چرخی در شهر زد و در کنسرتشان شرکت کرد. مکس و الناز همچنین گپ و گفتی هم با این هنرمندان در استودیوی صدای آمریکا در لس آنجلس انجام دادند.

برنامه‌های نوروزی صدای آمریکا که با تبریک عید هنرمندان و پخش ویدئو کلیپ‌ها همراه بود، ۷ بامداد به وقت تهران به پایان رسید.

XS
SM
MD
LG