لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۵۴

تام هنکس و جنیفر انیستون از همه خواستند که توصیه‌های بهداشتی و پوشیدن ماسک را رعایت کنند


تام هنکس
تام هنکس

دو بازیگر مشهور و پرنفوذ هالیوود از هواداران خود خواسته‌‌اند که در بحبوحه همه‌گیری کرونا ماسک به صورت بزنند و فاصله‌گیری اجتماعی را رعایت کنند.

به گزارش فاکس نیوز، با جهش ناگهانی تعداد مبتلایان به کووید۱۹ در چند روز اخیر، پس از کاستن محدودیت‌ها و اقدام در بازگشایی مشاغل و کسب‌و‌کارها در چندین ایالات آمریکا، تام هنکس و جنیفر انیستون، که هر دو از بازیگران سرشناس آمریکایی هستند، در بیانیه‌های عمومی مردم را تشویق به مواظبت از خود و دیگران کردند.

فاکس نیوز به نقل از مجله «پیپل» گزارش داده است که تام هنکس ۶۳ ساله که خود و همسرش در ماه مارس به کووید۱۹ مبتلا شده بودند، در یک مصاحبه رسانه‌ای برای فیلم جدید «گری‌هاند»، به همه‌گیری جهانی کرونا اشاره کرد و گفت: «واقعا تنها سه کار هست که می توانیم انجام دهیم که تا روز بعد دوام بیاوریم: ماسک به صورت بزنیم، فاصله‌گیری اجتماعی را رعایت کنیم، و دست‌هایمان را [مرتب] بشوییم.»

آقای هنکس گفت کسانی که این توصیه‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند باید «خجالت» بکشند.

جنیفر انیستون نیز در پستی در اینستاگرام با انتشار عکسی از خودش در حالی که ماسک بر صورت دارد، نوشت: «من درک می‌کنم که ماسک [گذاشتن] راحت نیست و دردسر دارد. ولی فکر نمی‌کنید این که کسب‌و‌کارها دارند بسته می‌شوند … [مردم] دارند شغل‌شان را از دست می‌دهند … و کادر درمانی از خستگی از پا در می‌آیند به مراتب بدتر باشد. خیلی‌ها جانشان را به این ویروس از دست داده‌اند، چون ما به اندازه کافی [در پیشگیری از آن] تلاش نمی کنیم.»

خانم انیستون افزود او به وجود «نیکی در سرشت مردم» باور دارد و می‌داند که «همه ما می‌توانیم از پس این کار برآییم.»

XS
SM
MD
LG