لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۳۸

بریتنی اسپیرز در دادگاه حاضر می‌شود


بریتنی اسپیرز
بریتنی اسپیرز

به گزارش آسوشیتدپرس، انتظار می‌رود که بریتنی اسپیرز خواننده مشهور آمریکایی چهارشنبه ۲۳ ژوئن با حضور در دادگاه، درباره پرونده جنجالی سرپرستی پدر خود سخن بگوید.

این مهمترین جلسه دادگاه است ‌و توضیحات بریتنی اسپیرز نقش مهمی در رأی قاضی و سرانجام پرونده خواهد داشت.

اگر برندا پنی، قاضی پرونده در آخرین‌ لحظه تصمیم به غیرعلنی بودن جریان دادرسی نگیرد، اظهارات بریتنی اسپیرز درباره سرپرستی پدرش، برای نخستین بار در سیزده سال اخیر شنیده می شود.

این جلسه در شرایطی برگزار می‌شود که انتظار می‌رود تعداد زیادی از طرفداران بریتنی اسپیرز در خارج از ساختمان دادگاه در لس آنجلس حاضر باشند.

آنها با راه‌انداری کارزاری با عنوان «بریتنی را آزاد کنید»، خواستار لغو سرپرستی پدرش هستند که به عقیده آنها زندگی بریتنی اسپیرز را بر خلاف رضایت شخصی این خواننده کنترل می‌کند.

طرفداران بریتنی اسپیرز
طرفداران بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز از مدتها پیش خواستار حضور در دادگاه شده بود تا مستقیم با قاضی صحبت کند. او‌ بصورت مجازی در جلسه چهارشنبه شرکت خواهد کرد.

وکیل بریتنی اسپیرز درخواست موکلش برای حضور در دادگاه را اواخر ماه آوریل به قاضی ارائه داد ولی هیچ اشاره‌ای به مطالبی که او می‌خواهد مطرح کند، نداشت.

این در حالی است که جلسات گذشته دادگاه نشان می‌دهد که بریتنی اسپیرز می‌خواهد از اختیارات بیشتری برخوردار باشد و سرپرستی پدرش بر زندگی شخصی و اداره اموال او را لغو کنند.

بریتنی اسپیرز از طریق وکیلش به دادگاه گفته است که از پدرش می‌ترسد و تا هنگامی که سرپرستش باشد، او نمی‌تواند به صحنه بازگردد.

در گذشته قاضی، از برکناری کامل جیمز اسپیرز، پدر بریتنی خودداری کرد ولی نقش او را کاهش داد، و یک شرکت مدیریت امور مالی را نیز وارد معادله کرد.

در حال حاضر جیمز اسپیرز همراه با شرکت «بسمر تراست» بصورت مشترک مسئول اداره اموال، دارایی‌، و امور تجاری بریتنی اسپیرز هستند.

جیمز اسپیرز
جیمز اسپیرز

جیمز اسپیرز در سال ۲۰۱۹ وظایف سرپرستی خود در امور شخصی دخترش را به فردی که از طرف دادگاه تعیین شد، واگذار کرد.

این خواننده مشهور هرگز از دادگاه درخواست لغو کامل سرپرستی را نداشته است، هرچند که در اسناد دادگاه تأکید کرده است که می‌خواهد چنین‌ حقی را برای خود حفظ کند.

به دنبال مجموعه‌ای از مشکلات روانی بریتنی اسپیرز، دادگاه در سرپرستی زندگی و اداره اموال این خواننده را به پدرش جیمز اسپیرز واگذار کرد.

جیمز اسپیرز و وکلای او تاکید کرده‌اند که بریتنی اسپیرز و دارایی او که بیش از پنجاه میلیون دلار است، در معرض خطر و سواستفاده قرار دارند.

بر اساس قانون، اثبات صلاحیت بریتنی اسپیرز برای لغو سرپرستی بر عهده این هنرمند است.

XS
SM
MD
LG