لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۲۹

نسخه طولانی‌تر فیلم «غریزه اصلی» دو ماه دیگر در سینماهای چند کشور اکران می‌شود


مایکل داگلاس و شارون استون ستاره های این فیلم هستند
مایکل داگلاس و شارون استون ستاره های این فیلم هستند

در آستانه سی‌امین سال تولید فیلم «غریزه اصلی» با بازی مایکل داگلاس ‌و شارون استون، نسخه طولانی‌تر این اثر اروتیک جنایی در سینما اکران می‌شود.

به گزارش تارنمای هنری «ورایتی»، این نسخه جدید با استفاده از فناوری دیجیتالی «۴کی» بازسازی شده و کیفیت دیداری و شنیداری بسیار بهتری دارد.

این پروژه با تأیید شرکت «استودیو کانال»، و‌ با نظارت پال ورهوفن، کارگردان فیلم، در یک فرآیند دو‌ ساله انجام شده است.

فیلم جدید نسبت به نسخه اولیه شامل صحنه‌های بیشتری از مایکل داگلاس و شارون استون است؛ صحنه‌هایی که در سال ۱۹۹۲ به دلایل مختلفی حذف شده بود.

بر اساس برنامه اعلام شده، این فیلم در ماه ژوئن در چند کشور جهان از جمله فرانسه، استرالیا، نیوزیلند، و آمریکا اکران خواهد شد.

علاوه بر اکران سینمایی، غریزه اصلی به صورت دی‌وی‌دی یا لوح فشرده، و در سیستم‌های دیجیتالی متنوعی در دسترس علاقمندان خواهد بود. این‌ نسخه خانگی بخش‌های اضافی مانند پشت‌صحنه‌ها و گفت‌و‌گو با بازیگران و عوامل فیلم را نیز دربر می‌گیرد.

شرکت «استودیو کانال» به مناسبت سی‌امین سال تولید این اثر، یک فیلم مستند نیز با عنوان «غریزه اصلی، سکس، مرگ، و استون» نیز ساخته است که در شبکه‌های دیجیتالی و اینترنتی کشورهای مختلف پخش می‌شود.

این مستند، به عنوان یکی از گزینه‌های اضافی، در نسخه نمایش خانگی فیلم نیز عرضه خواهد شد.

شارون استون و مایکل داگلاس
شارون استون و مایکل داگلاس

فیلم «غریزه اصلی» اثری در ژانر جنایی است که با توجه به داستان و صحنه‌های عاشقانه و اروتیک میان مایکل داگلاس و شارون استون، که تا آن هنگام در سینمای آمریکا کم‌نظیر بود، به شهرت زیادی رسید.

این فیلم در گیشه بسیار موفق بود، دو جایزه اسکار گرفت، و یکی از آثار کلاسیک سینمای جهان محسوب می‌شود.

هرچند فیلم «غریزه اصلی ۲» که با شرکت شارون استون و بدون حضور مایکل داگلاس در سال ۲۰۰۶ اکران شد، اثری موفق نبود و با انتقادت زیادی مواجه شد.

XS
SM
MD
LG