لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۲۴

آرنولد شوارتزنگر در نخستین سریال خود در نقش یک جاسوس ظاهر می‌شود


آرنولد شوارتزنگر
آرنولد شوارتزنگر

شبکه پخش اینترنتی «نتفلیکس» از ساخت و پخش سریال جدیدی با حضور آرنولد شوارتزنگر، بازیگر مشهور آمریکایی‌، خبر داد.

به گزارش «هالیوود رپورتر»، این مجموعه حادثه‌ای جاسوسی هنوز عنوانی ندارد، ولی فصل نخست آن در هشت قسمت تولید خواهد شد.

این‌ نخستین سریال آرنولد شوارتزنگر است. او در این سریال نقش یک مأمور سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، «سی‌آی‌ای»، را بازی می‌کند که درگیر مشکلات خانوادگی است.

این مجموعه توسط شرکت «اسکای‌دنس تی‌وی» تولید می‌شود، و خالق آن نیک سانتورا است که سریال‌های موفقی مانند «ریچر» و «اسکورپیون» را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.

در این سریال مونیکا باربارو نقش دختر آرنولد را بازی می‌کند که او هم در سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا خدمت می‌کند، و متوجه می‌شود که در تمامی این سالها رابطه صادقانه‌ای با پدرش نداشته است.

مونیکا باربارو
مونیکا باربارو

آرنولد شوارتزنگر با انتشار بیانیه‌ای، ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجموعه، گفت که برای آغاز همکاری با نیک سانتورا و مونیکا باربارو لحظه‌شماری می‌کند.

شبکه اینترنتی نتفلیکس ماه نوامبر گذشته حق تولید این داستان را خرید، و در ماه‌های اخیر سرگرم تکمیل مقدمات این پروژه برای ساخت یک سریال کوتاه بود.

آرنولد شوارتزنگر از ستاره‌های بزرگ هالیوود محسوب می‌شود و در دهه‌های گذشته همواره در فیلم‌های سینمایی حادثه‌ای و پرخرج بازی کرده است.

در سال‌های اخیر، با توجه به محبوبیت‌ شبکه‌های پخش اینترنتی و علاقه بیشتر هنردوستان به تماشای سریال، بسیاری از ستاره‌های بزرگ سینما در سریال‌های تلویزیونی و اینترنتی بازی می‌کنند.

XS
SM
MD
LG