لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۲۱

نتیجه آزمایش کرونای مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا، و همسرش منفی اعلام شد


مایک پنس معاون رئیس جمهوری ایالات متحده و همسرش کارن پنس
مایک پنس معاون رئیس جمهوری ایالات متحده و همسرش کارن پنس

سخنگوی معاون رئیس جمهوری آمریکا از منفی شدن نتیجه آزمایش کرونای مایک پنس و همسرش خبر داده است.

دَوِن اُمَلی روز جمعه ۱۱ مهر در یک توئیت نوشت که مطابق رویه معمول چند ماه گذشته، آقای پنس، معاون رئیس جمهوری ایالات متحده، هر روز آزمایش کرونا می‌دهد و «نتیجه آزمایش بامداد امروز [مایک] پنس، معاون رئیس جمهوری، و [همسر او] بانوی دوم آمریکا، منفی بود.»

سخنگوی معاون رئیس جمهوری ایالات متحده در ادامه این توئیت نوشته است که آقای پنس تندرست و سالم است و برای خانواده ترامپ در روند بهبودی‌شان بهترین‌ها را آرزو می‌‌کند.

ساعاتی پیشتر، پرزیدنت دونالد ترامپ در توئیتر خود اعلام کرد که او و ملانیا ترامپ، بانوی نخست آمریکا، به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شده‌اند و بی‌درنگ قرنطینه و روند بهبودی‌شان را آغاز خواهند کرد.

همچنین سخنگوی کاخ سفید در توئیتی بعد از اعلام خبر مثبت شدن آزمایش کرونای پرزیدنت ترامپ و بانوی نخست، با آرزوی سلامتی آنها، نوشت که آمریکا متحد و قوی باقی‌ خواهد ماند.

دفتر سخنگوی کاخ سفید نیز یادداشت پزشک پرزیدنت ترامپ را منتشر کرده است که در آن، او ضمن اعلام مثبت بودن آزمایش آنها، نوشته است که رئیس جمهوری آمریکا و بانوی نخست هر دو در حال حاضر خوب هستند و تیم پزشکی کاخ سفید وضعیت آنها را زیر نظر دارد.

XS
SM
MD
LG