لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۰۶

بانوی اول آمریکا: نتیجه آزمایش کووید-۱۹ پسرم هم مثبت بود، اما اکنون منفی است


 پرزیدنت دونالد ترامپ، بانوی اول ملانیا ترامپ و پسرشان بَرون ترامپ پس از پیاده شدن از هلی کوپتر ریاست جمهوری در فرودگاهی در ایالت نیوجرسی. آرشیو، ۱۶ اوت ۲۰۲۰
پرزیدنت دونالد ترامپ، بانوی اول ملانیا ترامپ و پسرشان بَرون ترامپ پس از پیاده شدن از هلی کوپتر ریاست جمهوری در فرودگاهی در ایالت نیوجرسی. آرشیو، ۱۶ اوت ۲۰۲۰

بخش انگلیسی صدای آمریکا ـ ملانیا ترامپ، بانوی اول ایالات متحده، می‌گوید نتیجه آزمایش کووید بَرون ترامپ، پسر ۱۴ ساله‌ پرزیدنت ترامپ و ملانیا که پیشتر مثبت شده بود، اکنون منفی است.

کاخ سفید اوایل ماه جاری میلادی که نتیجه آزمایش والدین بَرون مثبت شد، در ابتدا نتیجه آزمایش او را منفی اعلام کرده بود.

بانوی اول ایالات متحده در یادداشتی مفصل که به صورت آنلاین منتشر شد، گفت آزمایش‌های بعدی نشان داد بَرون هم به کووید-۱۹ مبتلا شده بود.

ملانیا ترامپ تاکید کرد نتایج آزمایش‌های پسرش هم مانند خود او و پرزیدنت دونالد ترامپ از آن زمان تاکنون منفی بوده است.

پس از مثبت اعلام شدن نتایج آزمایش‌های رئیس جمهوری و بانوی اول آمریکا در اول اکتبر، ملانیا ترامپ نوشت که «طبیعتاً فکرم بلافاصله متوجه پسرمان شد.» وقتی نتیجه آزمایش بَرون منفی شد او خیالش آسوده شد، اما مرتب به این فکر می‌کرد که روز بعد و روز پس از آن چه خواهد شد.

بانوی اول ایالات متحده همچنین گفت: «وقتی او دوباره آزمایش داد و نتیجه اش مثبت شد، ترس من تحقق یافت.»

او گفت بَرون یک «نوجوان قوی» است که علائمی از بیماری بروز نداد. ملانیا ترامپ گفت خوشحال بودم که «هر سه همزمان این بیماری را تجربه کردیم و از این رو توانستیم از یکدیگر مراقبت کنیم و اوقات‌مان را با هم بگذرانیم.»

XS
SM
MD
LG