لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۵۷

قتل فرزند در آتش سوزی ساختگی در نیویورک، تحت تاثیر فیلم «منچستر ساحلی»


در فیلم منچستر ساحلی، فرزندان آنها در آتش سوزی جان خودش را از دست می دهند.
در فیلم منچستر ساحلی، فرزندان آنها در آتش سوزی جان خودش را از دست می دهند.

به گفته یک دادستان در نیویورک، زوجی که یک کودک معلول را به فرزندی پذیرفته بودند او را کشتند و این قتل را با آتش سوزی خانه، یک حادثه جلوه دهند. بعد از رو شدن دست شان، آنها گفتند بعد از تماشای فیلم «منچستر ساحلی» این تصمیم را گرفتند.

بعد از اینکه خانه ارنست و هدر فرانکلین در آتش سوخت آنها مدعی شدند که پسر شانزده ساله شان، «جفری» در این خانه بوده و کشته شده است. پلیس تحقیقات را آغاز کرد و این تحقیقات نشان داد که جفری پیش از حادثه آتش سوزی جان خود را از دست داده بوده است.

بعد از این بود که فرانکلین ها به قتل غیر عمد، ایجاد آتش سوزی و تغییر دادن مدرک قتل متهم شده اند.

فیلم «منچستر ساحلی» از نامزدهای اسکار گذشته بود که برنده جایزه بهترین بازیگر مرد (برای کیسی افلک) و بهترین فیلمنامه اوریجینال شد.

داستان فیلم در رابطه با مردی است که اشتباهی موجب آتش سوزی خانه اش می شود و در نتیجه دو فرزندش را در آتش سوزی از دست می دهد.

به گفته مقامات، جفری معلولیت جسمی و روانی داشت. ارنست پدر او، به پلیس گفت که زمانی که آتش شروع شد در خیابان دنبال سگ خانواده می گشت و هدر مادر جفری می گوید به خرید رفته بود. این در حالی است که آتش سوزی ساعت یازده و نیم شب شروع شد و تا دو و نیم بامداد ادامه داشت.

پزشکی قانونی می گوید به دلیل سوختگی زیاد جسد جفری یافتن علت مرگ او ممکن نیست اما حتم دارد که او پیش از آتش سوزی جان خود را از دست داده بود.

در ادامه تحقیقات این زوج اعتراف کردند که دو ساعت قبل از آتش سوزی فیلم «منچستر ساحلی» را تماشا کرده بودند.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG