لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۲۶

پیشنهاد برخی هوادارن عصبانی هیلاری کلینتون: با میشل در ۲۰۲۰ بر می‌گردیم


میشل اوباما در کمپین دموکراتها ۲۰۱۶
میشل اوباما در کمپین دموکراتها ۲۰۱۶

برخی هواداران نامزد شکست خورده دموکرات ها در انتخابات آمریکا می گویند چهارسال دیگر با یک نامزد زد به عرصه باز می گردند.

هواردارن هیلاری کلینتون پس از شکست او در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶، نا امیدی و دلسردی شان را به نحوه های مختلفی نشان دادند. برخی به خیابان ها ریختند و با تظاهرات و با خواندن شعار «او رئیس جمهور ما نیست» مخالفت شان را نشان دادند و برخی در شبکه های اجتماعی نظرات و احساساتشان را مطرح کردند.

نشریه اکسپرس واشنگتن در بازتاب نظرات کاربران فضای مجازی نوشته برخی پیشنهاد کردند که از حال باید به فکر کاندیدای انتخابات بعدی بود و به همین دلیل از میشل اوباما بانوی اول فعلی آمریکا به عنوان نامزد انتخابات سال ۲۰۲۰ یاد کرده اند.

البته پیشتر، به خصوص پس از سخنرانی مجمع ملی دموکراتها، حامیان میشل اوباما از او خواسته بودند که کاندیدای ریاست جمهوری شود. ولی خانم اوباما به طور علنی اعلام کرده بود که علاقه ای به شغل سیاسی ندارد.

بعضی ها زیاد امیدی ندارند مثلا یک کاربر در توئتر نوشته، «زن های سفید پوست به زنی که مثل خودشان است رأی نداده اند. میشل را به حال خودش بگذارید.»

ولی برخی دیگر هم نمی خواهند این امید را از دست بدهند مثلا یک کاربر دیگر نوشت، «اوباماها (خانواده اوباما) باز خواهند گشت. و خواهند گفت فکر کردیم که کارمان تمام شده است.»

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG