لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۲۹

دوباره «کانر مک‌گرگور» می‌خواهد با یک بوکسور در رینگ بوکس مبارزه کند


«مک‌گرگور» در سال ۲۰۱۷ به سختی از «فلوید می ودر» در رینگ بوکس شکست خورده بود.
«مک‌گرگور» در سال ۲۰۱۷ به سختی از «فلوید می ودر» در رینگ بوکس شکست خورده بود.

کانر مک گرگور قهرمان مشهور ورزش های رزمی ترکیبی با انتشار پیامی در شبکه های اجتماعی به سخنان اسکار دلاهویا ستاره پیشین بوکس واکنش نشان داد.

«اسکار دلاهویا» مکزیکی که از چهره های مطرح مشتزنی جهان است، در یک برنامه ورزشی پادکستی در شبکه «سی بی اس» گفت، در صورت رویارویی احتمالی با «کانر مک گرگور» در رینگ بوکس، او را در عرض ۲ راند شکست می دهد.

کانر مک گرگور نیز بلافاصله به او پاسخ داد و در صفحه توئیتر نوشت :«اسکار دلاهویا، چالش تو را می پذیرم».

کرکری این دو قهرمان با استقبال زیادی از سوی طرفداران آنها مواجه شد و بحث‌های داغی را در شبکه های اجتماعی پدید آورد.

اسکار دلاهویا در این برنامه گفت، علی رغم احترام زیادی که برای کانر مک‌گرگور و دستاوردهای او در «ورزش های رزمی ترکیبی» قائل است، هیچ شکی ندارد که در رینگ بوکس به راحتی پیروز می شود چرا که این ایرلندی پرحاشیه، مشتزن خوبی نیست.

اسکار دلاهویا ۴۷ ساله، یک دهه پیش و با رکورد ۳۹ پیروزی و ۶ شکست با رقابتهای مشتزنی خداحافظی کرد و بازنشسته شد، او در حال حاضر به عنوان برگزارکننده مسابقات بوکس فعالیت می کند.

هرچند که «کانر مک گرگور» رکورد قابل تحسینی در ورزش های رزمی ترکیبی دارد ولی فقط یک بار در رینگ مشتزنی مبارزه کرده است که با شکست همراه بود و در سال ۲۰۱۷ مغلوب «فلوید می ودر» شد، و البته ۱۰۰ میلیون دلار گرفت.

او چندی پیش به عرصه مبارزات «یو‌‌‌ اف سی» بازگشت و ماه ژانویه «دونالد سرونی» مشهور به کابوی را در عرض یک دقیقه ناک‌ اوت کرد.

هر چند مشاجره کلامی «اسکار دلاهویا» و «کانر مک گرگور» ظاهرأ فقط در حد کرکری است، ولی احتمال برگزاری چنین رویارویی چندان هم دور از ذهن نیست و‌ بدون‌ شک تماشاگران زیادی خواهد داشت.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG