لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۰:۰۶

پرزیدنت ترامپ در دومین کارزار انتخاباتی شنبه در نیوهمشایر سخنرانی خواهد کرد


 ایران نیز اشاره‌ای داشت. دو هفته پیش پرزیدنت ترامپ در اولین سخنرانی بعد از شیوع کرونا، در شهر تالسا سخنرانی کرد و به
ایران نیز اشاره‌ای داشت. دو هفته پیش پرزیدنت ترامپ در اولین سخنرانی بعد از شیوع کرونا، در شهر تالسا سخنرانی کرد و به

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده در دومین کاراز انتخاباتی از زمان شیوع کرونا، روز شنبه آینده برای هوادارانش در ایالت کلیدی نیوهمشایر سخنرانی خواهد کرد.

به گزارش فاکس نیوز، کارزار انتخاباتی پرزیدنت ترامپ اعلام کرد که مکان این سخنرانی در فضای باز در فرودگاه بین‌المللی شهر «پرتسموث» در ایالت نیوهمشایر خواهد بود که در شمال شرقی ایالات متحده قرار دارد.

به گزارش فاکس نیوز، این ایالت در انتخابات آبان‌ماه آینده نقشی کلیدی دارد و دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای پیروزی در این ایالت تلاش می‌کنند.

از زمان شیوع کرونا در آمریکا کارزار انتخاباتی نامزدها متوقف شد. پرزیدنت ترامپ برای نخستین بار از زمان شیوع کرونا، دو هفته پیش در شهر تالسا در ایالت اوکلاهما سخنرانی کرد.

رئیس جمهوری آمریکا شنبه شب ۳۱ خرداد در شهر «تالسا» به ایران اشاره داشت و با تاکید بر اینکه «ایران به شدت خواهان دستیابی به یک توافق است»، گفت که ایرانی‌ها منتظر هستند، چون به خاطر توصیه‌هایی که از رقبای او می‌شنوند می‌خواهند ببینند چه کسی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز می‌شود. وی گفت: «من به آنها گفتم. ما می‌توانیم منتظر بمانیم؛ اما وقتی من پیروز شدم، شما باید هزینه‌ بسیار بالاتری را برای توافقی که اکنون می‌توانید داشته باشید،‌ بپردازید.»

کارزار پرزیدنت ترامپ در بیانیه‌ای اعلام کرده که در تجمع روز شنبه در نیوهمشایر، برای حاضران ماسک و ضدعفونی کننده تدارک داده شده است. همچنین به شدت از شرکت کنندگان خواسته شده که ماسک بزنند.

به زودی مجمع دو حزب جمهوریخواه و دموکرات در آمریکا برگزار می‌شود و پرزیدنت ترامپ با جو بایدن معاون رئيس جمهوری پیشین آمریکا در روز ۱۳ آبان با هم برای ریاست جمهوری دوره آینده آمریکا رقابت خواهد کرد.

XS
SM
MD
LG