لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۲۷

ستایش ستاره‌های هالیوود از پسری شش ساله که برای دفاع از خواهرش جان خود را به خطر انداخت


بریجر در کنار خواهرش پیش از این که صورتش در درگیری با سگ زخمی شود
بریجر در کنار خواهرش پیش از این که صورتش در درگیری با سگ زخمی شود

اقدام شجاعانه یک پسر بچه شش ساله در دفاع از خواهر کوچکش در برابر حمله یک سگ، مورد توجه ستاره‌های فیلم‌های اکشن هالیوود قرار گرفته است.

پس از اینکه نیکول واکر، عمه بریجر، پسر بچه شش ساله آمریکایی، تصاویر برادرزاده خود را در اینستاگرام پست کرد و شرح دفاع جانانه او از خواهرش را نوشت، تعدادی از بازیگران نقش ابرقهرمان‌ها در فیلم‌های هالیوود با بریجر تماس گرفته و با پست کردن ویدئوهایی گفتند که قهرمان واقعی اوست.

به نوشته نیکول واکر، برادرزاده او چند روز پیش برای جلوگیری از حمله یک سگ بزرگ به خواهر کوچکش، خود را بین سگ و خواهرش قرار داد و بعد از اینکه صورتش به شدت زخمی شد، دست خواهرش را گرفت و او را از محل دور کرد.

عمه بریجر در اینستاگرام نوشت که برادرزاده اش گفته بود: فکر کردم که اگر کسی قرار بود بمیرد، باید من می‌بودم.

پس از انتشار داستان اقدام شجاعانه بریجر و تصاویر صورت زخمی او، بازیگرانی چون کریس اوانس، مارک روفالو، ان هتوی و چند بازیگر دیگر که در فیلم های ابرقهرمانها چون «انتقام جویان» و «بتمن»، «کاپیتان آمریکا» نقش آفرینی کردند، اقدام او را ستودند.

This is what it’s all about!! ❤️ I’m absolutely thrilled that Bridger, a hero who saved his little sister from an attacking dog knowing he would get hurt in the process, had his dream fulfilled of not only talking to Spider-Man Tom Holland earlier today but connecting with Captain America himself Chris Evans. I’m so fortunate to love what I do at @comicbook, so to have an opportunity to impact someone so deserving’s life like this is absolutely a privilege and I’m proud to have connected these dots. Huge thanks to Chris Evans for this video, and to Bridget’s aunt @nicolenoelwalker for connecting with me to make this happen. More to come for this special young man! Be kind to each other. ❤️

A post shared by Brandon Davis (@brandondavisbd) on

کریس اِوِنز ۳۹ ساله در ویدئویی که برای بریجر فرستاد گفت که او یک قهرمان است و پدر، مادر، و خواهرش باید به او افتخار کنند. ان هتوی هم در اینستاگرام در کنار تصویری از بریجر و خواهرش برای این پس شش ساله نوشت که آرزو دارد نیمی از شجاعت او را داشته باشد.

مارک رافالو هم در پیامی زیر پست عمه بریجر اقدام شجاعانه او را ستود و گفت که به نظر او کسانی که سلامتی و خوبی دیگران را به سلامتی خود ترجیح می دهند، قهرمان ترین و بافکرترین آدمها هستند.

بازیگران دیگری چون تام هالند و هیو جکمن هم برای بریجر پیام فرستادند.

XS
SM
MD
LG