لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۲۲:۲۱

ستاره برادوی مرکز واکسیناسیون نیویورک برای دست‌اندرکاران صنعت سرگرمی را افتتاح کرد


لین-مانوئل میراندا، خالق نمایش موزیکال «همیلتون»
لین-مانوئل میراندا، خالق نمایش موزیکال «همیلتون»

لین-مانوئل میراندا، خالق نمایش موزیکال «همیلتون»، در کنار بیل دبلازیو، شهردار نیویورک، یک مرکز بزرگ واکسیناسیون را در «تایمز اسکوئر» نیویورک افتتاح کرد.

به گزارش خبرگزاری اسوشیتدپرس، میراندا، نویسنده و ستاره موزیکال محبوب همیلتون، در این مراسم گفت که نخستین گام در ایجاد حس امنیت برای دور هم جمع شدن و روایت کردن قصه‌ در دوران سیاه، تزریق واکسن است.

از زمان شیوع ویروس کرونا در مارس سال گذشته، چراغ تئاترهای برادوی خاموش شده است. شهردار نیویورک گفت امیدوار است مراکز اختصاصی واکسیناسیون به بازگشایی صنعت سرگرمی تا ماه سپتامبر کمک کند.

محدودیت‌ها از اوایل ماه آوریل کاهش یافت. اما سالن‌های نمایش تنها با سی و سه درصد ظرفیت می‌توانند فعالیت کنند که این برای برادوی مقرون به صرفه نیست.

آقای دبلازیو گفت مرکز جدید در «تایمز اسکوئر» نیویورک به روی دست‌اندرکاران تئاتر، فیلم، و تلویزیون باز خواهد بود.

شهردار نیویورک صنعت سرگرمی را نبض اقتصادی شهر و بخش مهمی از هویت نیویورک خواند و گفت موسیقی، تئاتر، رقص ، فیلم و تلویزیون شیوه بیان ما از هر موضوعی است و در قلب و روح ما رخنه کرده است.

مدیریت این مرکز واکسیناسیون بر عهده سوزان سمپلینر است که مدیر شرکت قدیمی و معتبر تئاتر «ویکد» در برادوی بوده است. لین-مانوئل میراندا در این رابطه گفت: «کسی بهتر از مدیر صحنه برادوی نمی‌داند چگونه یک نمایش را به موقع اجرا کند.»

XS
SM
MD
LG