لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۵۳

کیم کارداشیان تلاش می‌کند برای یک زندانی سابق خانه کرایه کند


کیم کارداشیان، چهره مشهور تلویزیونی حاضر شد اجاره خانه «متیو چارلز»، زندانی سابق را برای پنج سال آینده بپردازد ولی تلاش او بی ثمر ماند.

متیو چارلز از چهره های شناخته شده اصلاح یکی از قوانین قضایی مربوط به زندانیان در آمریکا است. او یکی از نخستین زندانیانی بود که در پی تصویب مصوبه موسوم به «اولین گام» که به منظور کاهش تعداد زندانیان مورد تأیید سنای آمریکا قرار گرفت آزاد شد. آقای چارلز به مدت بیست و یک سال برای جرمی مربوط به مواد مخدر زندانی بود. او یکی از مهمانان سخنرانی سالانه رئیس جمهوری آمریکا در سنا بود و به این ترتیب به چهره ای شناخته شده تبدیل شد.

در ماه مارس، تفاضای آقای چارلز برای اجاره ملک به دلیل سوء پیشینه رد شد. او در صفحه فیس بوک خود نوشت این یکی از موانعی است که افراد دارای سوء پیشینه برای بازگشت به جامعه با آن روبرو هستند.

زمانی که آقای چارلز شنید کیم کارداشیان قبول کرده اجاره او را پیش پرداخت کند با خوشحالی این خبر را به اشتراک گذاشت اما تقاضای اجاره ملک او بار دیگر رد شد.

خانم کارداشیان از طریق شبکه های اجتماعی از هواداران خود که در نشویل زندگی می کنند و آپارتمانی دو خوابه برای اجاره دارند خواسته تا به متیو چارلز کمک کنند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG