لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۴۴

کيهان: احتمال افزايش قيمت بليت اتوبوس های بين شهری برای مسافران نوروزی


کيهان: احتمال افزايش قيمت بليت اتوبوس های بين شهری برای مسافران نوروزی
کيهان: احتمال افزايش قيمت بليت اتوبوس های بين شهری برای مسافران نوروزی

روزنامه کيهان چاپ تهران از احتمال افزايش قيمت بليت اتوبوس های بين شهری برای مسافران نوروزی خبرداده است که با اين وسيله اقدام به سفر می کنند. به نوشته کيهان، شهريار افندی زاده زرگری، رييس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، گفته است: «در روزهای آتی، جلسه ای با تشكل های صنفی برگزار خواهد شد و در آن، تصميم مبنی بر افزايش قيمت بليت اتوبوس برای طرح نوروزی و كسانی كه از ۲۵ اسفند اقدام به تهيه بليت می كنند، اتخاذ می شود.»

از سوی ديگر روزنامه آرمان از افزايش قميت کرايه تاکسی های پايتخت در سال آينده خبر داده و نوشته است طرح افزايش قيمت کرايه تاکسی از ابتدای ارديبهشت سال ۱۳۹۰، در جلسه روز يکشنبه شورای شهر تهران به تصويب رسيد. خسرو دانشجو، سخنگوی شورای شهر تهران، درباره حذف يارانه ها و تاثير آن بر افزايش قيمت کرايه تاکسی نيز می گويد: «در مقايسه با قبل از اجرای طرح هدفمندکردن يارانه‌ها، نرخ کرايه تاکسی‌ها ۳۰ درصد افزايش يافته است.»

در همين حال در آستانه نوروز، رييس پليس راه جمهوری اسلامی طی هشداری به مسافران اعلام کرده است که «برخورد با بدحجاب ها در خودروها» در دستور کار پليس راه است. به گزارش روزنامه مردمسالاری، سرهنگ محمدرضا مهماندار گفته است، پليس راه، امسال با «دقت بيشتری،» برخورد با بدحجاب ها را انجام می دهد. رييس پليس راه در باره برخوردها توضيح بيشتری نداده است.

XS
SM
MD
LG