لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۵۳

تماشای ۲۴ ساعته زندگی «کیتی پری» با ۴۱ دوربین همزمان با انتشار آلبوم جدید


کیتی پری با حدود صد میلیون هوادار در توییتر، بیشترین تعداد طرفدار را در این شبکه اجتماعی دارد.
کیتی پری با حدود صد میلیون هوادار در توییتر، بیشترین تعداد طرفدار را در این شبکه اجتماعی دارد.

از روز جمعه، نهم ماه ژوئن مردم می توانند از طریق چهل و یک دوربینی که کیتی پری در گوشه و کنار آپارتمانی قرار داده، شاهد زندگی روزمره او باشند.

او با بازیگر جسی تایلِر، یوگا می کند، همراه با گوردون رمزی، سرآشپز مشهور غذا می پزد. صورت بی آرایش اش را نشان می دهد، آرایش می کند و نظرش را نسبت به مسائل مختلف بیان می کند مثلا می گوید آرایش فریب نمی دهد بلکه ابزاری سرگرم کننده است که زیبایی ها را بیشتر نشان می دهد.

کیتی پری با حدود صد میلیون هوادار در توییتر، بیشترین تعداد طرفدار را در این شبکه اجتماعی دارد.

این هنرمند سی و سه ساله در سالهای اخیر از شهرت خود برای فعالیتهای سیاسی بهره برده است.از حمایتش از هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تا ظاهر شدن روی صحنه کنسرت با پیامهای سیاسی.

آلبوم جدیدش، «شاهد» هم حال و هوای سیاسی دارد و به مردم نسبت به ناآگاهی سیاسی هشدار می دهد.


کیتی پری، که نام اصلی اش کترین هادسون است، در خانواده ای اونجلیست بزرگ شده است.

او چندی پیش به خاطر فعالیتهایش در راستای برابری حقوق دگرباشان جنسی جایزه «کمپین حقوق بشر برابری ملی» را دریافت کرد اما در گفتگو با مجله «ووگ» گفت تا دوران نوجوانی، از دنیای مدرن دور بود و حتی اجازه ارتباط با دگرباشان را نداشت.

در ویدئوهای زنده یوتیوب، اما، از مسائل بیشتری پرده برداشته است. در یکی از این ویدئوها، کیتی پری میزبان تعدادی از چهره های مشهور عرصه سرگرمی است. او در بخشی از این ویدئو می گوید که حتی خیال می کرد با یک لمس حامله می شود.

در ویدئویی دیگر کیتی را می بینیم که رویروی سیری سینگ، روانشناس پرآوازه نشسته و از چیزهایی می گوید که برای هوادارانش حیرت انگیز است.

پری می گوید گاهی فکر خودکشی به سرش می زند و از این بابت شرمسار است.


او از اینکه توانسته از فرصتهای زندگی اش استفاده کند و شهرت و ثروتی برای خود دست و پا کند خوشحال است اما از اینکه مدام زیر میکروسکوپ قرار دارد احساس خوبی ندارد.

کیتی پری می گوید گاهی می خواهم دوباره کَترین هادسون شوم. شاید برای همین موهایم را کوتاه کردم چون می خواهم به اصل خودم برگردم.

هر چند شاید کیتی پری نتواند زمان را به عقب بازگرداند اما با نشان دادن وجهه واقعی زندگی خود که از دور به نظر ایده آل می آید، الهام بخش طرفداران جوانش شده است.

او می گوید اگر غمهایتان شبیه من است، رویاهایتان هم می تواند به اندازه رویاهای من بزرگ باشد.

کیتی پری ویدئوی زنده زندگی روزمره اش را با کنسرتی رایگان برای حدود هزار نفر از هواداران منتخبش در لس آنجلس به پایان برد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG