لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۹:۱۵

جنیفر لورنس از انتشار عکس‌های برهنه‌اش به اف‌بی‌آی شکايت برد


برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن، جنیفر لورنس، با مقامات ذيصلاح تماس گرفته و خواستار رسيدگی به سرقت و انتشار غيرمجاز عکس‌های برهنه‌اش در اينترنت شده است. سخنگوی جنيفر لورنس روز دوشنبه ۱۰ شهريورماه (۱ سپتامبر) گفت انتشار اينترنتی عکس‌های خانم لورنس تنها بخشی از عکس‌های به‌سرقت رفته بازيگران و شخصيت‌های سرشناس است.

تصاویر اين بازیگر ۲۴ ساله، که با بازی در فيلم «بازی‌های گرسنگی» به شهرت رسيد و بخاطر بازی در فيلم Silver Linings Playbook جایزه اسکار را به خود اختصاص داد، روز يکشنبه شروع به ظاهر شدن بر روی اينترنت کرد. منبع هک نامشخص است.

همراه با تصاوير جنيفر لورنس، تصاویر ده ها بازيگر زن ديگر، مدل‌ها و ورزشکاران نيز آپلود شده است. خبرگزاری‌ها نتوانسته‌اند اصالت بسیاری از آنها را تایید کنند.

سخنگوی خانم لورنس، ليز ماهونی، در بيانيه‌ای گفت، «این یک تجاوز آشکار به حریم خصوصی است. با مقامات تماس گرفته شده و هر کسی که عکس‌های به‌سرقت‌ رفته جنیفر لورنس را آپلود کند تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

سخنگوی اداره آگاهی سراسری آمريکا (اف‌بی‌آی) گفت که اداره متبوعش «از اتهامات مبنی بر دستبردهای غيرمجاز به کامپيوتر و انتشار غیرقانونی مواد مربوط به افراد سرشناس آگاه است، و سرگرم رسيدگی به موضوع است.»

XS
SM
MD
LG