لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۴۴

جنیفر انیستون، بازیگر آمریکایی، هاروی واینستین را به «قلدری» و «رفتارهای خوک‌مانند» متهم کرد


آرشیو - جنیفر انیستون
آرشیو - جنیفر انیستون

جنیفر انیستون، بازیگر پیشین سریال تلویزیونی «دوستان» یا فرندز، تجربه خود در مورد رفتارهای قلدرمآبانه هاروی واینستین، تهیه‌کننده بسیار مشهور و حالا بدنام سینما، را با جزئیات تعریف کرد.

به گزارش شبکه خبری فاکس، این ستاره ۵۰ ساله در گفتگویی با مجله «ورایتی» از تجربه خود در برخورد با واینستین، پیش از این که زنان متعددی با اتهامات آزار جنسی علیه این چهره مشهور هالیوود پا پیش بگذارند، صحبت کرد. خانم انیستون گفت که او هیچوقت شخصاً مورد آزار جنسی واینستین قرار نگرفت، ولی شاهد «رفتارهای خوک‌مانند» دیگری از او بود.

خانم انیستون گفت که اولین بار واینستین را، هنگامی که با کلایو اُوِن در فیلم «خرابکاری» (به انگلیسی: Derailed) کار می کرد، ملاقات کرد. او در اشاره به چند مورد از رفتارهای زننده ای که از واینستین دیده بود، گفت که یکبار هنگامی که او مشغول صرف شام با آقای اُوِن و چند نفر دیگر بود، واینستین سر میز شام آنها آمد و با لحن بد و حالت دستوری به دوست خانم انیستون گفت که از جایش بلند شود تا خودش سر جای او بنشیند.

در یک مورد دیگر نیز با زورگویی برای خانم انیستون تعیین تکلیف کرده بود که برای نمایش اولین اکران یک فیلم چه لباسی بپوشد که او اصلاً از این رفتار امری واینستین خوشش نیامد و خواسته او را نپذیرفت.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG