لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۱۷

نخست وزیر ایتالیا بار دیگر اتهام جنسی را تکذیب کرد


آرشیو
آرشیو

سیلویو برلوسکونی، نخست وزیر ایتالیا، بار دیگر اتهام رابطه جنسی با یک رقصنده زیر سن قانونی را تکذیب کرد. آقای برلوسکونی دادستان های میلان را متهم کرد که برای اهداف سیاسی، علیه او دست به تحقیقات غیرقانونی زده اند.

نخست وزیر ایتالیا روز چهارشنبه گفت دادستان ها از روش هایی که شایسته جنایتکاران مافیا است، استفاده کرده اند. او از جمله این روشها را نقض حریم خصوصی اش از طریق جاسوسی در مورد مهمانانش اعلام کرد.

نخست وزیر ایتالیا گفت قانون جدیدی را پیشنهاد خواهد کرد تا مقام های قضایی در بخش ها، نتوانند مسوولان منتخب را تحت تعقیب قضایی قرار دهند. آقای برلوسکونی در یک پیام ویدیویی همچنین گفت او به احضاریه دادستان های میلان برای پاسخگویی به سوالات آنان بی اعتنایی خواهد کرد.

نخست وزیر ۷۴ ساله ایتالیا متهم شده است با یک رقصنده مراکشی یک کلوب شبانه با نام مستعار Ruby Rubacuori - یا «دل ربا» در زبان ایتالیایی - هنگامی که این دختر ۱۷ سال داشته، رابطه جنسی داشته است. به دنبال این اتهام، نخست وزیر ایتالیا برای کناره گیری از قدرت تحت فشار قرار گرفت.

روبی، در یک مصاحبه تلویزیونی رابطه جنسی با آقای برلوسکونی را تکذیب کرده است.
نخست وزیر ایتالیا گفته است دادستان های میلان طی ۱۷ سال ، او را ۲۸ بار تحت تعقیب قرار داده اند. او گفت حاضر است توسط قضات بی طرف، محاکمه شود.

XS
SM
MD
LG