لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۱۱

برزو ارجمند: چقدر هیجان‌انگیز‌ است فردای آزادی


برزو ارجمند (مرکز) و احسان کرمی (چپ) در تظاهرات خارج از کشور در حمایت از اعتراضات سراسری مردم در ایران
برزو ارجمند (مرکز) و احسان کرمی (چپ) در تظاهرات خارج از کشور در حمایت از اعتراضات سراسری مردم در ایران

برزو ارجمند، بازیگر و خواننده با انتشار ویدئویی روی اینستاگرام خود، بر اهمیت اتحاد ایرانیان برای رسیدن به پیروزی در برابر جمهوری اسلامی تأکید کرد.

او در این ویدئو گفت: «عکسهای تظاهرات چند ماه گذشته را نگاه می‌کردم از برلین تا تورنتو، واشنگتن، لس‌آنجلس، مونیخ و بروکسل. ما همدیگر را پیدا کردیم.»

آقای ارجمند افزود: «چه اتفاقات هیجان‌انگیزی پیش روی ما هست. شرکت‌های هواپیمایی به خاطر تعداد پروازی که به ایران خواهند داشت خوشحال خواهند شد.»

او به تئاترهایی که روی صحنه خواهد رفت و فیلم‌هایی که ساخته خواهد شد و کنسرت‌هایی که برگزار خواهد شد، اشاره کرد و گفت: «خودم چه بکنم در شب کنسرت توماج صالحی.»

برزو ارجمند همچنین از پزشکان متخصصی که به ایران برخواهند‌ گشت، گفت و به بازگشت سرمایه‌گذاران موفق ایرانی خارج از کشور اشاره کرد و گفت آنها سرمایه‌های خود را «در ایران و برای ایرانی» سرمایه‌گذاری خواهند کرد.

این بازیگر و خواننده در پایان با شعار «زن، زندگی، آزادی» بر اتحاد تأکید کرد و گفت «اتحاد رمز پیروزی ما است. دست در دست هم ایران را پس می‌گیریم و دوباره می‌سازیم.»

اوایل آبان ماه بود که مهاجرت برزو ارجمند به آمریکا خبرساز شد. او در این مدت از تجمعات اعتراضی ایرانیان حمایت کرده است و در تظاهرات واشنگتن دی‌سی نیز سخنرانی کرد.

برزو ارجمند همچنین حمایت خود از شاهزاده رضا پهلوی را نشان داده و گفته است که بعد از پیروزی در انتخابات آزاد، حرف‌های کسانی که قرار است در مهم‌ترین کرسی ایران بنشیند را خواهیم شنید و رأی خواهیم داد.

چندی پیش حمید فرخ‌نژاد ویدئویی از یک دورهمی با شاهزاده رضا پهلوی در لس‌آنجلس‌ منتشر کرد که برزو ارجمند نیز در آن حضور داشت.

از زمان کشته شدن مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد و آغاز اعتراضات سراسری در ایران، بسیاری از هنرمندان ایرانی یا مهاجرت کردند و در خارج از کشور به اعتراض علیه جمهوری اسلامی ادامه می‌دهند و یا در ایران به دلیل حمایت‌های خود از اعتراضات تحت فشارهای شدید امنیتی قرار دارند و ممنوع‌الخروج شده‌اند.

XS
SM
MD
LG